Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Anime aşırı tırt. Duygu sömürüsü. Bugün ağladıkları kişiye beş dakka sonra gülüyolar falan. Ecchi ile de ilgi kasmışlar. Hiçbir şeye benzemiyor. Hayatta önermem.
Sana Lupin soracaktım.70 serisinin ilk bölümünü ratio kasayım diye indirmiştim siteden sonra da izledim.Güzel gibi ama animasyon kopuk kopuk garip geldi tabii.Altyazılarda ismini gördüm.Devamı nasıl bağlıyor mu kendine ?

Geçenler de bir sürü anime almıştım. Ama yarım kalan Bungou Stray Dogs tamamlayayım dedim. Valla açıkcası çok beğendim animeyi ya ilk sezon bitti güzel gitti seri komedi olsun kanlı dövüşler olsun baya hoşuma gitti bir de seslendirmeler de çok iyi ya tabi ki Dazai herkesin favorisi ama ben Akutagwa yı daha çok beğendim. Saykoluğunu falan :D
O seri yeni dönem animeleri arasında en beğendiklerimden oldu. Akutagawa benim de favorimdir.
İkinci sezondan devam et ilk 4-5 bölüm Dazai'nin geçmişini anlatıyor, mafya zamanları. Güzel olaylar işlenmiş.

O seri yeni dönem animeleri arasında en beğendiklerimden oldu. Akutagawa benim de favorimdir.
İkinci sezondan devam et ilk 4-5 bölüm Dazai'nin geçmişini anlatıyor, mafya zamanları. Güzel olaylar işlenmiş.
Şu anda biraz net sıkıntım var da o yüzden geçemedim. Bir kaç gün sonra bol bol izlerim.

Sana Lupin soracaktım.70 serisinin ilk bölümünü ratio kasayım diye indirmiştim siteden sonra da izledim.Güzel gibi ama animasyon kopuk kopuk garip geldi tabii.Altyazılarda ismini gördüm.Devamı nasıl bağlıyor mu kendine ?
Seri güzel aslında ya. Çok bölümü olduğu ve zamanım olmadığı için bırakmıştım. Bu arada seriyi çevirmeye başlama sebebim;
Not: İngilizce düblajında böyle gülüyorlarmış, üzdü. :(

Lupin bence eğlenceli bir seri. Ben de Maurice Leblanc tarafından yazılan Arsene Lupin kitapları da var. Seviyorum.

Seri güzel aslında ya. Çok bölümü olduğu ve zamanım olmadığı için bırakmıştım. Bu arada seriyi çevirmeye başlama sebebim;
Not: İngilizce düblajında böyle gülüyorlarmış, üzdü. :(

Lupin bence eğlenceli bir seri. Ben de Maurice Leblanc tarafından yazılan Arsene Lupin kitapları da var. Seviyorum.

O kısım çok ünlü yahu gifi vardı bir ara nette dönüyordu iyi biliyorum. :D
Artık senin gibi kolay kolay anime beğenmeyen birisi bile güzel diyorsa kesinlikle bir ara devam ediyorum o zaman ilk bölümü tekrar izleyip. :D

O kısım çok ünlü yahu gifi vardı bir ara nette dönüyordu iyi biliyorum. :D
Artık senin gibi kolay kolay anime beğenmeyen birisi bile güzel diyorsa kesinlikle bir ara devam ediyorum o zaman ilk bölümü tekrar izleyip. :D
Birkaç bölüm izle tarzı hep aynı zaten o yüzden beğenmezsen devam etmene gerek kalmaz. Lupin ve Zenigata ilişkisi falan çok komik, ben eğleniyordum. Bu arada izledikten sonra haber ver. ^^

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık