Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Ao no Exorcist ikinci sezon başlamış. İlk bölümü vermişler, ormandaki dövüşten sonrasında devam ediyor, devamdaki filler atılmış tabi.

Güzel hızlıca girdiler mevzuya. Shura-sama ve Mephisto Pheles reyizi gördük yeter :respect:

Şöyle bir 2. sezonu birde Claymore için yapamadılar hala :oops:

Gençler Kingdom u forum da baya okuyan var ve anladığım kadarıyla güzel bir seri fakat ben animesini izleyip öyle mangaya geçmek istiyorum. Çizimleri biraz garip görünüyor ama genel olarak anime de çok filler vs şeyler var mı ?

Gençler Kingdom u forum da baya okuyan var ve anladığım kadarıyla güzel bir seri fakat ben animesini izleyip öyle mangaya geçmek istiyorum. Çizimleri biraz garip görünüyor ama genel olarak anime de çok filler vs şeyler var mı ?
Fillerdan ziyade çevirisi iğrenç ve mangadan farklılıkları var ya da atlanmış yerler. Çizimler de mangaya yakın. İzle ben baya beğenmiştim animesini ama mangaya başlayamazsın İngilizcen yoksa. Çünkü Türkçe çevirisi yok :(
Sanırım 200 küsürden sonra başlıyor çeviri. Orada da güncel değiller.
Arslan Senki de izleyebilirsin ona benzer olarak.

Fillerdan ziyade çevirisi iğrenç ve mangadan farklılıkları var ya da atlanmış yerler. Çizimler de mangaya yakın. İzle ben baya beğenmiştim animesini ama mangaya başlayamazsın İngilizcen yoksa. Çünkü Türkçe çevirisi yok :(
Sanırım 200 küsürden sonra başlıyor çeviri. Orada da güncel değiller.
Arslan Senki de izleyebilirsin ona benzer olarak.
Manga tr de 60 lara kadar çevirmişler ama sonrası yok sonra 200 küsürden tekrar almışlar neden animede mi geçiyor o kısım ?

Wikisinden baktım da, 15 bölüm devam etmiş. 16. bölümde birden çok ilerde yer alan bölümlere atlamış. Sonra geri geliyor. Sonra tekrar ileri. Bir değişik ilerliyor anlayacağın. Görünüşe göre animede atlanan yerler var.

Manga tr de 60 lara kadar çevirmişler ama sonrası yok sonra 200 küsürden tekrar almışlar neden animede mi geçiyor o kısım ?
Yok ya animede geçmeyen yerlerden başlamışlar da. Önemli yerler manga için o yüzden oradan başlamışlardır. Yine de arada kalan kısımları İngilizce oku istersen.
Güzeldir oku ve izle bemce ;)

Wikisinden baktım da, 15 bölüm devam etmiş. 16. bölümde birden çok ilerde yer alan bölümlere atlamış. Sonra geri geliyor. Sonra tekrar ileri. Bir değişik ilerliyor anlayacağın. Görünüşe göre animede atlanan yerler var.
Ne karışık öyle :(

Yok ya animede geçmeyen yerlerden başlamışlar da. Önemli yerler manga için o yüzden oradan başlamışlardır. Yine de arada kalan kısımları İngilizce oku istersen.
Güzeldir oku ve izle bemce ;)
Bir şeyler yapacağız artık.

Berserk'in animesi de mangaya göre ön taraftan başlıyordu. Animenin ilk bölümü, manganın yüzüncü bölümüne falan denk geliyordu. Bunlarda daha sonradan ileriyi gösterelim demişler. Tuhaf işler valla.

Ben animesini bırakmıştım yedi sekiz bölüm sonra. Pek bana gelmemişti.
:(
Arslan Senki izle. Çevirisi de düzgün. Bir karakteri kesin sevmeyeceksin eminim izlersen ahahhahaha.
Olmadı ona bakarım artık :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık