Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

İşin içinde mangaka yoksa o anime bölümü neyi anlatırsa anlatsın, ne kadar kaliteli olursa olsun filler havasından kurtulamıyorum. Filler izlemeyi de hiç sevmem ayrıca. Mangakanın eseri olsaydı Boruto'yu izleyebilirdim. Son zamanlarda Naruto'yu özlediğimi fark ettim çünkü.

Ya öyle Naruto hevesi almak için öyle diyeyim :D
Tamam da bu kadar popüler olmuş ve finali de yapılmış bi serinin, evrendeki herkesi geçecek güçlere ulaştırdığın tüm hokageleri geçme hedefi olan baş karakterini sen veletin tekine mi yedirdin bi yeni seri uğruna? Haydi ölmemiş olsa Borutoya mı düşer o genç sayılacak yaştaki Narutoyu savunmak ya da kurtarmak. Ayıptır yahu. Hangi dalavere yapılmış olursa olsun absürt bi durum. Gönder bunu çeşitli görevlere 3-5 yeni senaryo yaz ya da tavşanın akrabalarını göndert bi şeyler olsun da 10 yaşındaki oğlunun dövüşebildiği bi veletin öyle sözler kullanmasına gıcık oldum ben.

Tamam da bu kadar popüler olmuş ve finali de yapılmış bi serinin, evrendeki herkesi geçecek güçlere ulaştırdığın tüm hokageleri geçme hedefi olan baş karakterini sen veletin tekine mi yedirdin bi yeni seri uğruna? Haydi ölmemiş olsa Borutoya mı düşer o genç sayılacak yaştaki Narutoyu savunmak ya da kurtarmak. Ayıptır yahu. Hangi dalavere yapılmış olursa olsun absürt bi durum. Gönder bunu çeşitli görevlere 3-5 yeni senaryo yaz ya da tavşanın akrabalarını göndert bi şeyler olsun da 10 yaşındaki oğlunun dövüşebildiği bi veletin öyle sözler kullanmasına gıcık oldum ben.
Nasıl la Nardo öldü mü?

Nasıl la Nardo öldü mü?
Belli değil. İlk 5 dksını izle, beni anlayacaksın. Üstüne bi de Konoha yerle bir olmuş. O kadar adam ne yaptı belli değil. Sasuke de koruyamamış Naruto da. Shikamaru, Rock Lee, Hinata falan diye saymıyorum bile. Herifler her yeri talan etmiş iş Borutoya kalmış. :(

Son düzenleme:
Bu Boruto'ya hiç ısınamadım, Naruto'nun ilk serisinin çakması gibi olmuş hissi verdi bana. İlgi çekmeye çalışan bir velet işte :p

Belli değil. İlk 5 dksını izle, beni anlayacaksın. Üstüne bi de Konoha yerle bir olmuş. O kadar adam ne yaptı belli değil. Sasuke de koruyamamış Naruto da. Shikamaru, Rock Lee, Hinata falan diye saymıyorum bile. Herifler her yeri talan etmiş iş Borutoya kalmış. :(
Şimdi ben o ilk 5 dakikasını manga da okumuştum o Boruto nun rüyasıydı diye hatırlıyorum. Hatta uyanıyor akademiye falan gidiyordu biraz ekleme mi yapmışlar ne yapmışlar bilmiyorum da mangasına da bakalı uzun zaman oldu yanlış söylemiyeyim ama o sahnelerin rüya olması gerekiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık