Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aizen vs Urahara

Aizen vs Urahara Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Urahara'nin zekası küçümseniyor bence. Aizeni mühürlemeseydi ruh kralının sarayına kadar gidiyordu. Ayrıca Aizen hollow deneyi yaptığı zaman Urahara reyis çakmıştı biseyler planladığını o yüzden base hali için de biseyler hazırlamış olabilir. Aizen Zeka olarak kendi önüne koymuştu Urahara'yi, güç olarak da artık eşit değiliz demişti shikai halleri için

Gai reyiz Itachiyi öyle karşilamiştı tsukuyomiden kaçmak için. Bleachte de reiatsu sezme muhabbeti olduğu için yapılabilir bence. Nerde oldugunu sezecek sonra yapıştıracak kidoyu hadoyu bam bam bam :)
İtachi istese direk Tsukuyomiye alırdı tek parmak hareketiyle Gai'yi.Naruto'da olmuştu.

Urahara Aizen'i sezecekte kidoyu yapıştıracakta :D Hollow mu kesiyoruz arkadaş.Ayrıca Reiatsu gizleme diye birşey var.Kaptanlar özellikle gizliyor biliyosun

Kenpaçi ne kadar uyuyorsa kanki. Senin gibi bende laf olsun diye yazdım. Buna gerçekten uyan varsa oda Madara'dır.

Aizen, Madara yazarların abartıp işin içinden çıkamadıkları çarlardır.
Aizen'in işin içinden çıkamayacağın bir durumu yok.Aizen temel yetenekleriyle sadece bazı kaptanlardan güçlüydü Komamura,Rose,Love gibi.Herkesten güçlü değildi.Kyoka Suigetsu'nun da iki tane açığı var.Birini Yamamoto çözdü adamı yakaladı diğerini de Gin öğrenince Shinigami Aizen'i suikastle öldürdü zaten.Kafayı yada tecrübeyi kullanırsan problem yok yani.Ya çok tecrübeli olacaksın yada Urahara gibi saksıyı çalıştıracaksın.Madara ile o açıdan benzer bir yanı yok.

Kapışmanın Shinigami halleriyle olmasından dolayı diyorum.

Ben böyle şişirilmiş yok yenilmez, muhteşem, havalı gibi gösterilen çarları çok sevemiyorum çok çapsız geliyor. Mangakaların zorlayıp mıçıp bıraktığı çarlardan.
Ben de hep sevmiyorum ama Aizen çok soğukkanlı ve plancı bir kişi.Aizen'i o yönü kurtarıyor bence.Yıllar boyunca hem gücünü hem de planlarını gizliyor en sonda da demir yumruk gibi iniyor.Bence gayet yerinde Aizen.

Kenpaçi ne kadar uyuyorsa kanki. Senin gibi bende laf olsun diye yazdım. Buna gerçekten uyan varsa oda Madara'dır.

Aizen, Madara yazarların abartıp işin içinden çıkamadıkları çarlardır.
Bu biraz doğru ne yazık ki.Aizenin o halde yenilmesi çok saçmaydı.O güçle 0 Takımını alaşağı edecek güce sahipti bence.

Madara'yı ise Kaguya öldürdü çünkü başka seçenek yoktu.

Aizen'in işin içinden çıkamayacağın bir durumu yok.Aizen temel yetenekleriyle sadece bazı kaptanlardan güçlüydü Komamura,Rose,Love gibi.Herkesten güçlü değildi.Kyoka Suigetsu'nun da iki tane açığı var.Birini Yamamoto çözdü adamı yakaladı diğerini de Gin öğrenince Shinigami Aizen'i suikastle öldürdü zaten.Kafayı yada tecrübeyi kullanırsan problem yok yani.Ya çok tecrübeli olacaksın yada Urahara gibi saksıyı çalıştıracaksın.Madara ile o açıdan benzer bir yanı yok.

Kapışmanın Shinigami halleriyle olmasından dolayı diyorum.
Gin açığı öğrenmek için yüzyıllarını verdi,Yamamoto ise tüm takım kaptanları yenildikten sonra kendini ve Gotei 13'ü feda ederek açığı öğrendi.Bide böyle düşünmek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık