Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aizen vs Urahara

Aizen vs Urahara Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Urahara’nın savaştan sonra ortaya çıkma sebebi zaten base aizen’in dokunulmaz olması. Hougyokuyla birleşip ego ve özgüvenden dolayı gardını düşürmesini bekledi adamın.

“Eskiden olsa senin planının bi parçası değilse sana 2 kere dokunmama izin vermezdin” diyor urahara’nın kendisi.

Aizen her şeyin hesabını yapan biri. Soul society’nin yanında vaizardlar varken aizen her şeyi hesaba katarak espadaların ve tousen’in ölmesini bekledi. Kaptanların ölmesini beklemek yerine yamato yardım edebilirdi, urahara savaşa erken dahil olabilirdi, isshin erken gelebilirdi, yoruichi gelebilirdi, gin orda ihanet edebilirdi (biliyordu). Aizen bunlara rağmen 3 tane espada’nın ve tousen’in ölmesini bekleyecek kadar rahatsa urahara tek başına bişey yapamaz bu adama.

tıpkı urahara gibi gin de yüzlerce yıldır aizen’le birlikte olmasına rağmen hougyokuyla birleşmesini bekledi vurabilmek için. Aizen o kadar uzun zamandır bir kere gardını düşürmemiş gin’in yanında. Gin de söyledi zaten “seni öldürebilecek tek kişi bendim” diye. O da anca aizen gardını düşürdü diye.
Bence de öyle.Evrimden sonra Aizen biraz değişti.Shinigami halinden daha az akıllı ve daha çok egoluydu sanki

Uraharanin tek şansı Gai sensei gibi gözünü kapatıp dalması olur. Şikaiyi görürse iş biter zaten. :)

Şu Aizen ne boş herif yav, en sıkıcı villain. Her yerde bunu görmekten sıkıldım. Urahara her halinde tokatlar bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık