Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Haki

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .

Üye silindi 1004

Oda, Ace'in gözlem ve silahlanma hakisini işledi mi? Manga panellerinde içerisinde gösterdi mi? Hayır.

Yok bu arkadaşın hakisi arkadaşlar. İşlenmemiş bir şeyi bu kadar savunmayın. Roronoa Zoro'nun kral hakisi var diyen kitleden farkınız yok.

Üye silindi 1004

Serinin o zaman ki dimaniğinde "anti" muhabbeti vardı. Şimdi ki zamanında ise haki olmaması saçmalık olur.

Haki vardır. Yani fb falan çizerse hakili çizecektir...
Flashbacklerde "Söz veriyorum Wano'yu kurtaracağım yanına geleceğim" diyor. Hakiliden daha iyi. :hhh:

Flashbacklerde "Söz veriyorum Wano'yu kurtaracağım yanına geleceğim" diyor. Hakiliden daha iyi. :hhh:
1 sahne gösterilmesinden bahsetmiyorum fb olarak aksiyona da diyorum be Yubashiri. Her şeyi sağa sola çekmesen keşke. :D

Bir aksiyonunu fb olarak çizerse hakili çizecektir. Serinin şuan ki durumunda haki kullanmayan yok. Sadece haki seviyesi farklı var. Ace de kullanacaktır eğer çizilirse.

Ace haki bilmeyip beyazsakal 2. tümen manda başı nasıl olmuşsa ayrıca helal olsun.

Bundan yıllar önce benim bir teorim vardı hala arkasındayım ; Ace babasından miras olduğu için haki kullanmıyordu.

Üye silindi 1004

1 sahne gösterilmesinden bahsetmiyorum fb olarak aksiyona da diyorum be Yubashiri. Her şeyi sağa sola çekmesen keşke. :D

Bir aksiyonunu fb olarak çizerse hakili çizecektir. Serinin şuan ki durumunda haki kullanmayan yok. Sadece haki seviyesi farklı var. Ace de kullanacaktır eğer çizilirse.
Sanmam ya. :D Gerek duymaz öyle bir şeye Oda. Zaten Ace'i gösterebileceği yer kalmadı adamın. Roger ve Edward üzerinden 4vs2 flashbackleri gelir gelirse artık.

Wtf :d

B.haki kullansaydı bari. O da mı babasından yoksa
Neticede her şekilde kan bağıyla aktarılan bir durum var. Ben böyle olursa garipsemem. Çünkü onun idealleri o yöndeydi.

Ayrıca merakımı mazur görün Logia tabanlı bir saldırıda b.haki şeklinin nasıl olduğunu henüz gördük mü ?

Üye silindi 1004

Ace haki bilmeyip beyazsakal 2. tümen manda başı nasıl olmuşsa ayrıca helal olsun.

Bundan yıllar önce benim bir teorim vardı hala arkasındayım ; Ace babasından miras olduğu için haki kullanmıyordu.
Ben buna katılıyorum olabilir. Sırf babasından olduğu için kasmamış nefret etmiş olabilir. Çünkü Luffy kralı salınca garip bir tiksintiyle karışık şaşırma yaşıyor.

Aynen katılıyorum. Bir Ace için birde Croco için haki asla kullanmamıştır diyenler hakinin ne zaman seride işlendiğini unutuyorlar. Ki Ace daha çocuk yaşta kral haki salan denize acildiktan kısa süre sonra en üst süpernovalardan olan, beyazsakala katilmadan önce jimbei yenen biri. Çocukluğunda Sabo ve luffyden daha güçlü olduğu bahsedilmiş. Roger'ın oğlu + Wb'ın gözdesi bir adam, yonkou 2.komutan olan birisinde "Haki bilmiyordur bu dangalak" demek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Hakiden bir haber olup bu kadar genç yaşta yeni dünyanın zirve güçlerinden olduysa da haki bilse demek yonko falan olurdu.
Croco içinde öyle. Haki seviyesi tartışılır ama kesinlikle kullanabiliyordur. Yıllarca yeni dünya- Grand line'da takılan biri, zamanının parlayan caylaklarından, Buggy gibi troll bir şekilde değil gücüyle Schibukai olmuş biri nasıl hakiyi hiç kullanmamış olsun ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık