Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace Tahrik Olmasaydı?

Akainu kimleri öldürebilir?

• Akainu sadece Luffy'i öldürür seri de biter

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    40

Üye silindi 1004

Ace'in intihara meyilli olduğunu biliyoruz Oda üstüne basa basa defalarca gösterdi bunu. Karakteri direkt psikolojik problemleri olan bir loser olarak yaratmış. Ölmezdi, kendini öldürtürdü. İntihara meyilli olmasa aksini savunurdum. Fakat kendini öldürmek için gördüğü herkese kafa atıyor.

@Shakky

Bana cevap vermemişsin ikna olmadın mı söylediklerime ? Wb korsanları Ace'i aldınız ya hemen kaçın diyor.Sıkıyorsa kaçmayın gelin buraya diyor adam üstü kapalı.Laflarından bile anlaşılıyor elinden kaçıracağını anladığı.

@Shakky

Bana cevap vermemişsin ikna olmadın mı söylediklerime ? Wb korsanları Ace'i aldınız ya hemen kaçın diyor.Sıkıyorsa kaçmayın gelin buraya diyor adam üstü kapalı.Laflarından bile anlaşılıyor elinden kaçıracağını anladığı.
Uzatmak istemedim ya. Ama düşününce sırf Akainu ile iş bitirilemez gibi haklısınız yani. Marco, Jozu, Jinbei falan var bir şekilde öncelikle Ace ve Luffy'nin aradan çıkıp kaçmalarını sağlarlar. Bir ikisi ölse de bizimkiler kaçar yani. Akainu fanı yapacaklar adamı en sonunda, denizciler de aksiyon yok ki. Hesap kesicez diyorlar, totolarını kaldırdıkları yok.

Jimbei'yi o lafla boş kazana çevirdi, Allah belanı vermeye Soda :oleyo2:
Bak bu laf seride ölüm hilesi gibi bir şey. 9 kın da geçen burada ölecez, hep beraber ölecez vs vs atıp tuttu. Bu adamlarda ölmez. Ace ve pedro öyle mi? Adamlar gıkını çıkarmadan gittiler. Aklı olan hileyi kullanır arkadaş. :D

Yüzde yüzmilyar oranında kaçarlardı. Kaçamasınlar diye o diyalogları Oda bey yazdı zaten. Hatta Ace'in muhabbetine rağmen sadece Ace harcanıyor, geri kalan kaçıyor. Ace'in konuşması olmasaydı Luffy ve Ace beraberce nasıl ölüyor ya :D Sanki Ace zaman kazandırdı veya Aka'yı mühürledi falan .d

Bak bu laf seride ölüm hilesi gibi bir şey. 9 kın da geçen burada ölecez, hep beraber ölecez vs vs atıp tuttu. Bu adamlarda ölmez. Ace ve pedro öyle mi? Adamlar gıkını çıkarmadan gittiler. Aklı olan hileyi kullanır arkadaş. :D
Pedro öldü mü acaba ? Sonra Monet ve Vergo. Sanki ölmemişler gibi geliyor bana :bilmem:

Aokiji ve kizaru yu kim tutuyor ? Her türlü ölüydü o.Aslında hepsi ölüydü de işte element gücüne yumruk attırıyor mangaka :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık