Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace Tahrik Olmasaydı?

Akainu kimleri öldürebilir?

• Akainu sadece Luffy'i öldürür seri de biter

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
Jinbei'nin Ace öldükten sonra karnında bir delik, kucağında Luffy ile kaçtığını düşünürsek evet, kesinlikle kaçarlardı.
Kaçar diyenler nasıl kaçacaklarını da anlatırsa güzel olur.
WB'nin tümen komutanları da o esnada geri çekiliyorlardı. Ace öldükten sonra geri dönüp Luffy için araya girdiler. Eğer Ace kaçsaydı buna gerekte olmayacaktı zaten. Niye kaçmasınlar?

Jimbei yanlarındaydı zaten. Saka yaklaştığında tutardı biraz ki bunu yapabilecek biri Jimbe bence. Saka'ya delindiği yerde arkası dönüktü ve Luffy'i koruyordu. Bu yüzden delindi. Kendisi Marineford'da amiralleri bile birkaç saniyede olsa durdurdu. Saka'yı da oyalardı birkaç dk. Bizimkiler uzaklaştıktan sonra ya kaçardı yada ölürdü. Ama kaçardı Ace yani.

Bayağı mesafe dediğin nedir ya :D Adamın sesi duyulacak mesafede hadi onu geçtim Ace`ten cevabını aldıktan sonra yumruğu kaldıracak mesafede. Bu mudur kaçmalarını sağlayacak mesafe?

Bu attığın sayfada var.

Üsttekinde Ace geri dönüyor adamın üzerine gidiyor.

Mesafe varsa da kilometrelerce demek istemiyorum.Belli bir mesafe var yani 30 metre 40 metre ne kadarsa artık.Korsanlar koşuyorken denizcilerin koşarak kapatabileceği bir mesafe değil.Altlarında motor yok depar atıp yakalayacak da değiller diğerlerinin eli armut toplamaz.Kizaru olsa neyse o da yok.

Bu maraton işini mangada geyik adam gösterdi zaten öyle basit iş değil kaçanı yakalamak.Luffy ve güçlü isimler geyiğin kızı kapıp kaçmasını izlediyse sürekli koşan birisini o hata yapmadıkça kolay kolay yakalayamazsın.Artı olarak Ace ve Luffy Akainu'dan hızlı ve çevik karakterler zaten.

Son düzenleme:
@RedTeroR

Peki bende sana şu soruyu soruyorum konu ilham verdi bana.

Luffy Mf savaşında " Ölsen bile ölme Ace " deseydi Ace yine de ölür müydü ? :oleyo2: Belki bunu söylemediği için ölmüştür olabilir mi ? :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık