Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace, Hangi Supernovalar'ı Yenebilir?

Ace Hangisi/lerini yenebilir?

• Luffy

Kullanılan: 23 12.6%
  • Kid

Kullanılan: 58 31.7%
  • Zoro

Kullanılan: 65 35.5%
  • Law

Kullanılan: 77 42.1%
  • Hawkins

Kullanılan: 121 66.1%
  • X-Drake

Kullanılan: 103 56.3%
  • Bege

Kullanılan: 116 63.4%
  • Jewelry Bonney

Kullanılan: 119 65.0%
  • Urouge

Kullanılan: 103 56.3%
  • Killer

Kullanılan: 121 66.1%
  • Apoo

Kullanılan: 116 63.4%
  • Hiçbirisi

Kullanılan: 12 6.6%
  • Hepsi

Kullanılan: 67 36.6%

• Kullanılan toplam oy
    183
Böyle diyelim işin içinden sıyrılalım tabiki işinize gelen bu.

Ace, Marco Jozu Vista'nın haki kullandığı zamanda haki göstermediki, en ufak belirti yok, şimdi olsa kullanırdı gibi argumanlardan öte gitmiyorsunuz.
Onceden gosterılen hıcbır karakterın sonradan hakı kullandıgını (marıneford ta) hatırlamıyorum. Hatta Croro hakıden haberdar olmasına ragmen onada kullandırtmadılar. Cunkı adama bunlar daha oncekı savaslarında nıye kullanmamıstı dıye sorarlar ve Oda da bunun farkındaydı.

Böyle diyelim işin içinden sıyrılalım tabiki işinize gelen bu.

Ace, Marco Jozu Vista'nın haki kullandığı zamanda haki göstermediki, en ufak belirti yok, şimdi olsa kullanırdı gibi argumanlardan öte gitmiyorsunuz.
Ace haki kullanıyordu.Haki kullanıcılarına karşı bir Caribo değildi ama bir Sabo seviyesinde de değildi o konuda.

Karasakal bunu yakalayıp tutunca adam dumur oldu.Çünkü bunu yapabilen olmamış.Çünkü haki kullanıcıları dahil adamı tutup öyle yakalamaya kalktıklarında biraz zor tutarlar.Luffy'nin Smoker'ın kolunu tutmasına benzemez.Alev meyvesi bu.Can havliyle geri adım atarlar yada Ace'i uçururlar.Ciddi yanıklar almak istemiyorlarsa tabii.Sırf sıradan bir haki kullanıyorum diye öyle kolayca üstün gelemezsin ateş logiasına karşı.

Karasakal naptı kapattı meyveyi Ace ateşin tehdidinden mahrum kaldı sonra da temizinden yumruğu yedi güzelce.Büyük avantaj sağladı yani Ace için de büyük handikap oldu bu.

Romanda bile beyazsakalı yakmayı başardığı söyleniyor.Öyle alelade birileri vücutları yanmadan kolayca alamaz bu adamı.Sağlam hakiyle korunmaları lazım.

Ace haki kullanıyordu.Haki kullanıcılarına karşı bir Caribo değildi ama bir Sabo seviyesinde de değildi o konuda.

Karasakal bunu yakalayıp tutunca adam dumur oldu.Çünkü bunu yapabilen olmamış.Çünkü haki kullanıcıları dahil adamı tutup öyle yakalamaya kalktıklarında biraz zor tutarlar.Alev meyvesi bu.Can havliyle geri adım atarlar yada Ace'i uçururlar.Ciddi yanıklar almak istemiyorlarsa tabii.Sırf sıradan bir haki kullanıyorum diye öyle kolayca üstün gelemezsin ateş logiasına karşı.

Karasakal naptı kapattı meyveyi Ace ateşin tehdidinden mahrum kaldı sonra da temizinden yumruğu yedi güzelce.

Romanda bile beyazsakalı yakmayı başardığı söyleniyor.Öyle alelade birileri vücutları yanmadan kolayca alamaz bu adamı.Sağlam hakiyle korunmaları lazım.
Canon olmayan şeyleri canon diye bize yedirmeye ne alışkınsın be reis :D Şaşırtmıyorsun.

Roman = Filler ( Elin adamı yazmış onu Oda'nın elinden bile çıkma değil )

Edit : Ace'in haki kullanmadığı bariz, üstelemeye gerek yok. En ufak belirti var mıydı mangada? Gösterildi mi? Yok öyleyse konu kapanmıştır.

Canon olmayan şeyleri canon diye bize yedirmeye ne alışkınsın be reis :D Şaşırtmıyorsun.

Roman = Filler ( Elin adamı yazmış onu Oda'nın elinden bile çıkma değil )
Yav şimdi Tashigi'nin kullandığı ortamda haki kullandığını bal gibi biliyorsun uğraştırma beni. :D

Ama kullanmasa bile farketmez seviyesi ortada dediğim gibi en az jinbe seviyesi.Luffy de aktif haki yokken yılan kardeşlerle dalga geçecek kadar güçlüydü.Haki olmasa bile jinbe dengi olması değişmiyor yani.

Ki var haki.Kralın hakisine sahip olduğunu biliyor Ace.Gün gelince kralın hakisini açanların zaten üçünü birden kullanabildiğini de açıklar mangaka.

Yav şimdi Tashigi'nin kullandığı ortamda haki kullandığını bal gibi biliyorsun uğraştırma beni. :D

Ama kullanmasa bile farketmez seviyesi ortada dediğim gibi en az jinbe seviyesi.Luffy de haki yokken yılan kardeşlerle dalga geçecek kadar güçlüydü.Haki olmasa bile jinbe dengi olması değişmiyor yani.

Ki var haki.Kralın hakisine sahip olduğunu biliyor Ace.Gün gelince kralın hakisini açanların zaten üçünü birden kullanabildiğini de açıklar mangaka.
Tashigi'nin kullandığı ortamda Ace kadar YENİ DÜNYADA kalmış Bege kullanmıyor hakiyi onu ne yapacağız? Bu örnek yeterli işte.

Luffyi alamaz. Zoroyu o devasa tatsumakiler varken ve zoronun slashına haki ekleyebildiğini de bildiğimize göre yenemez. Law kalbini alacak kadar anlık yaklaşabilir ve bence alabilir. Xdrake zoan sebebi ile dayanıklı ve denizci olduğu için rokushiki de biliyordur acee göre hızlı kalır. Urouge hasar aldıkça güçlenio bence bir şekilde alabilir.

Valla MW komedisin cidden adam ondan Ceasar'ı '' Kairosekim var '' diye tehdit ediyor, basıp hakiyi saldırsaymış?

Bege'de haki falan yok, adam top mermisiyle füzeyle yeni dünyada iş yapıyor gayet.
Kairoseki meyveyi kapatıyor diye tehdit ediyor.Adam gaz karşısında Luffy yok ki onun hakisi bütün gün anca döverse işe yarar.Cc kaçabilir de oksijeni de kesebilir herşeyi yapabilir tehlikeli adam.Ama Usopp gibi üzerine kairoseki zincir sallayınca çaresiz kalır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık