Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace, Hangi Supernovalar'ı Yenebilir?

Ace Hangisi/lerini yenebilir?

• Luffy

Kullanılan: 23 12.6%
  • Kid

Kullanılan: 58 31.7%
  • Zoro

Kullanılan: 65 35.5%
  • Law

Kullanılan: 77 42.1%
  • Hawkins

Kullanılan: 121 66.1%
  • X-Drake

Kullanılan: 103 56.3%
  • Bege

Kullanılan: 116 63.4%
  • Jewelry Bonney

Kullanılan: 119 65.0%
  • Urouge

Kullanılan: 103 56.3%
  • Killer

Kullanılan: 121 66.1%
  • Apoo

Kullanılan: 116 63.4%
  • Hiçbirisi

Kullanılan: 12 6.6%
  • Hepsi

Kullanılan: 67 36.6%

• Kullanılan toplam oy
    183

Üye silindi 1004

Ace'in zamanında haki olmaması bir gerekçe olamaz. Bu seri bi telefon appi değil Ace güncellensin.

Ace'den olsa olsa kıyafet askılığı olur.

Crocodile'ı kim güncelledi? Adam Alabasta'da naptıysa yine aynısını yaptı.
Alabasta'daki adam için "Yonkou ile kapışmış." diyebilir miydin ki?
Dahası tam hatırlamıyorum ama birkaç kere Luffy'yi kurtardı, onun yapamadığı şeyleri yaptı gibi bir şeyler var aklımda.
Ayrıca Akainu için bir şey dememişin?

Üye silindi 1004

Alabasta'daki adam için "Yonkou ile kapışmış." diyebilir miydin ki?
Dahası tam hatırlamıyorum ama birkaç kere Luffy'yi kurtardı, onun yapamadığı şeyleri yaptı gibi bir şeyler var aklımda.
Ayrıca Akainu için bir şey dememişin?
Akainu'nun zaten hakisi vardı. Adamlar beraber haki bariyeri yaptı. Unuttun galiba haki bariyerini.

Luffy'i kurtarması falan derken? Alabasta'dan farklı bir efor harcamadı bunlar için. Yani gücüyle şov falan yapsa tamam diyeceğim. Fakat öyle bir durum da yok.

Yonkou'yla kapışmış adamı Luffy durdurup Beyazsakal'a dokunmayacaksın diye posta koydu. Alabasta'dan farklı bi güç gösterisi görmedik. Epik bir güç kullanımı görmedik. Sadece adamın ortamdaki itibarı düzeldi.

Akainu'nun zaten hakisi vardı. Adamlar beraber haki bariyeri yaptı. Unuttun galiba haki bariyerini.

Luffy'i kurtarması falan derken? Alabasta'dan farklı bir efor harcamadı bunlar için. Yani gücüyle şov falan yapsa tamam diyeceğim. Fakat öyle bir durum da yok.

Yonkou'yla kapışmış adamı Luffy durdurup Beyazsakal'la dokunmayacaksın diye posta koydu. Alabasta'dan farklı bi güç gösterisi görmedik. Epik bir güç kullanımı görmedik. Sadece adamın ortamdaki itibarı düzeldi.
Hm.
Peki. :(

Hala aynı muhabbet neymiş Ace zamanında haki yokmuş, ama 1 arc sonra kenboshokuyu görüyoruz alabasta'dan hemen sonra? Logia'yı yarattım ama ona vuran irade şeysini yaratmadım, peki efendim peki..
1 arc kac yıl demek onuda bır hesapla ıstersen. Ayrıca sende dıyosun Alabastadan sonra. Oncesınde olsaydı Smoker ve Ace kullanmalıydı mantıklı olarak. İlk basta Logialara karsı kaırosekı gosterıldı sonradan hakı cıktı karsımıza. Hakı onceden planlanmıs bısey olabılır ancak o zamanlar serıde hakı yoktu.

1 arc kac yıl demek onuda bır hesapla ıstersen. Ayrıca sende dıyosun Alabastadan sonra. Oncesınde olsaydı Smoker ve Ace kullanmalıydı mantıklı olarak. İlk basta Logialara karsı kaırosekı gosterıldı sonradan hakı cıktı karsımıza. Hakı onceden planlanmıs bısey olabılır ancak o zamanlar serıde hakı yoktu.
Böyle diyelim işin içinden sıyrılalım tabiki işinize gelen bu.

Ace, Marco Jozu Vista'nın haki kullandığı zamanda haki göstermediki, en ufak belirti yok, şimdi olsa kullanırdı gibi argumanlardan öte gitmiyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık