Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace, Hangi Supernovalar'ı Yenebilir?

Ace Hangisi/lerini yenebilir?

• Luffy

Kullanılan: 23 12.6%
  • Kid

Kullanılan: 58 31.7%
  • Zoro

Kullanılan: 65 35.5%
  • Law

Kullanılan: 77 42.1%
  • Hawkins

Kullanılan: 121 66.1%
  • X-Drake

Kullanılan: 103 56.3%
  • Bege

Kullanılan: 116 63.4%
  • Jewelry Bonney

Kullanılan: 119 65.0%
  • Urouge

Kullanılan: 103 56.3%
  • Killer

Kullanılan: 121 66.1%
  • Apoo

Kullanılan: 116 63.4%
  • Hiçbirisi

Kullanılan: 12 6.6%
  • Hepsi

Kullanılan: 67 36.6%

• Kullanılan toplam oy
    183
Pica 3-4 tane Entei ediyordu. Neden kesemesin?
Pica dokunursa eğer tehditti ama dokunamadı yavaş birşey o golem baya.

Entei öyle değil.Hızlıca saldırıyor ve alev bu Prometheus'un büyüğünden.Karasakalla çarpıştırdıkları sahneye bak istersen.Adayı titretiyorlar o çarpışmayla halk panik oluyor.İkisi birden çarpışınca Fuji'nin yaptığına denk etki ortaya koyuyorlar.

Pica dokunursa eğer tehditti ama dokunamadı yavaş birşey o golem baya.

Entei öyle değil.Hızlıca saldırıyor ve alev bu Prometheus'un büyüğünden.Karasakalla çarpıştırdıkları sahneye bak istersen.Adayı titretiyorlar o çarpışmayla halk panik oluyor.İkisi birden çarpışınca Fuji'nin yaptığına denk etki ortaya koyuyorlar.

Peki 1 kilo ateş mi daha ağırdır 1 kilo kaya mı?

Peki 1 kilo ateş mi daha ağırdır 1 kilo kaya mı?
Pica güçlü ancak bu saldırı gördüğün gibi çok daha tehlikeli.Mera mera meyvesi öyle bir saldırıyla üzerine geldi mi sıcaktan sıkıntı yaşarsın bir kere.Burgess bile yandım anam diye ağlıyordu ufak tefek saldırılara.Haki zırhının baya sağlam olması lazım.Novalarda o kadar sağlam adam göremedim.Tecrübeli komutan olsalar neyse.

Neyse sen gerçi yine anlamayacaksın anca Sabo'da görmen gerekecek hakkını vermen için.Umarım Sabo bir entei atar da anlarsın.

Adaya büyüklüğünde Entei Zoro'ya sökmez. Büyük saldırı olsun ona.[/QUOTE
Oncelıkle Ace gosterıldıgı zamanda hakı dıye bırsey yoktu. Olsaydı koskoca 2. komutana hakı ogretmeden durmazlardı. O yuzden hakı yokmus gıbı yorum yapacagım ve Ace hakı olmadan hepsının ıcınden gecer.
Şöyle mantıklı düşünen insanları görünce seviniyorum yeminle :alkis:
Şunu mantıklı şekilde anlayamıyoruz kardeşim. Yok law yenermiş te Kid Ace'i otoban yaparmış ta . :artiz:

Pica güçlü ancak bu saldırı gördüğün gibi çok daha tehlikeli.Mera mera meyvesi öyle bir saldırıyla üzerine geldi mi sıcaktan sıkıntı yaşarsın bir kere.Burgess bile yandım anam diye ağlıyordu ufak tefek saldırılara.Haki zırhının baya sağlam olması lazım.Novalarda o kadar sağlam adam göremedim.Tecrübeli komutan olsalar neyse.

Neyse sen gerçi yine anlamayacaksın anca Sabo'da görmen gerekecek hakkını vermen için.Umarım Sabo bir entei atar da anlarsın.
Bir meyve kullanıcısıyla diğeri bir değil ki :/

Üye silindi 1004

Zoro şu an çok rahat Fuji meteoru karşılar. Filmde eski ekipmanlarıyla ortadan ikiye yarıyordu. Enma'lı Zoro Entei'ye şans tanımaz bence.

Hala aynı muhabbet neymiş Ace zamanında haki yokmuş, ama 1 arc sonra kenboshokuyu görüyoruz alabasta'dan hemen sonra? Logia'yı yarattım ama ona vuran irade şeysini yaratmadım, peki efendim peki..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık