Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm itibariyle herkes herkese tek atabilir onu öğrendik. 20 yıl önce kaidonun çer çöpünden dayak yiyen Kin'emon 20 yıl ileriye gönderiliyor ne hikmetse Kaido'yu kesiyor aynı güçle. Şu işleri yaptıracaksa atlama yapmamış adamlara yaptırsaydı da tamam deseydik zaten handikap vermesini beklediğimiz karakterler o 6lı. Kin, kiku ve Raizo'nun olaydan ayrı tutulması lazımdı ve umutsuzluğu hissettirmeleri gerekirdi bence. Ulan sahibinizi çorba yaparken neredeydi bu kininiz madem o güçle kesiyordunuz Kaido'yu. :D

O konuları bilmiyorum ama Kata bana o kadar güçlü gelmedi. Uçan Altılı'dan güçlüdür ama yıldız etmez gibi, özellikle şu bölümlere bakınca.
Neden Jack'i savunduğunu anladım kolay gelsin.

Jack = Katakuri diyorlar çokça. Ondan. Kingi de sevmez. King > Katakuri dedikleri için.
Çok iyi analizimi yapmışın Aidenciğim tebrik ederim.Kesinlikle ve kesinlikle sadece o sebeplerden.

Jack'in bu kadar çabuk yenilmesine şaşırmadım.İnu ve Neko zaten Jack'i ayrı ayrı tek başlarına tutarken ,sulong halleriyle ikisinin birlikte dalıp indirememesi absürd olurdu.Ancak fight'ın offscreen olması üzdü.Jack ve minklerin bir kısmının devre dışı kalması ile 9 kın vs Kaidou savaşının son anlarına giriyoruz.Kinemon'un Kaidou'yu böyle zor duruma sokması Oden'in 'Samuraylarımı küçümsemeyin' lafını hatırlattı.Ancak birkaç bölüm önce Kaido'nun 'Size dünyanın en güçlüsünün gücünü göstereceğim' demesi bir iki bölüme 9 kın'ın yenileceğini gösterecektir.Sanji'nin de Luffy'e yukarı çıkmalıyız demesiyle birlikte yukarı çıkacak grubu Luffy,Zoro,Sanji,Kid,Law,Killer şeklinde hayal ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık