Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum bu Jack sana ne yaptı? Topunu mu patlattı? Misketlerine mi el koydu? Öğretmene mi şikayet etti? Nedir bu Jack nefretinin arka planı? Hiç yorulmadan günde 50 tane "lanet olsun sana Jack" tadında mesaj atıyorsun. Dök içini rahatla. Hakikaten merak ettim.
Öyle bir yazmışsın ki adamı yerdim falan zannedeceğim.Jack'in kalkacağını,abilerinden daha fazla iş yaptığından da bahsettim önceki mesajlarımda.Hakisinin gelişmesi için çok kısa süren bir dövüş yaşadığından bahsediyorum sadece.Aksine yorum yaptık diye nefret edeceğimi niye düşündün onu anlamadım.Çok abartıldığını düşünüyorum hani aleyhine yorumlarımın nedenini merak ediyorsan diye söylüyorum.Gerçekten nefret ettiğim seride Teach,Shiryu,Akainu,kutsallar dışında pek birisi yok.Helal Jack yardır devam demem lazım herhalde.Başka türlü nefret oluyor :(

Öyle bir yazmışsın ki adamı yerdim falan zannedeceğim.Jack'in kalkacağını,abilerinden daha fazla iş yaptığından da bahsettim önceki mesajlarımda.Hakisinin gelişmesi için çok kısa süren bir dövüş yaşadığından bahsediyorum sadece.Aksine yorum yaptık diye nefret edeceğimi niye düşündün onu anlamadım.Çok abartıldığını düşünüyorum hani aleyhine yorumlarımın nedenini merak ediyorsan diye söylüyorum.Gerçekten nefret ettiğim seride Teach,Shiryu,Akainu,kutsallar dışında pek birisi yok.Helal Jack yardır devam demem lazım herhalde.Başka türlü nefret oluyor :(
Jack övmene gerek yok ama 50 defa Jack eleştirdiğin vakit takdir edersin ki tuhaf oluyor.
O halde nefret demeyeyim takıntı diyeyim. Ama var bir şey Jack ile aranda. Senin için özel bir karakter olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık