Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Israrla bu durumu kabul edemiyoruz, nasıl olur olmamalı falan diyoruz ama çoktan oldu bile.

Oda yücelttiği, yere göğe sığdıramadığı pek çok şeyi açıklama konusunda başarısız oldu. Bu da hikayenin tutarlı ilerlemesine engel oldu ve artık insanlar Oda'ya eskiden olduğu gibi saygı göstermiyor, onun yazarlığına güvenmiyor. Bizim açımızdan da üzücü bir durum söz konusu.
ben öyle düşünmüyorum ya. ne yani bizimkiler yerinde mi sayıyor? kral olup tüm yonkouyu alaşağı edeceğim diyen luffy bu adamlara yenilirse zaten seri devam edemez. onları mevcut güçleriyle yenemediler zaten. güçlenip tekrar karşılarına çıktılar. luffy'nin katakuri ile dövüşündeki gibi mesela. onu sahip olduğu güçle değil güçlenerek yendi. luffy bigmom'ı yendiği için değil o imparatorluktan -bir şekilde- sağ çıkabildiği için 5. imoarator diye gösterdiler. bigmom luffy'ye tek attı ama yine de arkasında en büyük filoyu topladığı halde onu öldürüp rezil bir şekilde bir kenara atamadı. yonkou güçsüz değil. bizimkiler çok güçlendi. eksik oda yonkou'nun yeteneklerini uzun uzun işlemedi ve bizimkilerin gelişimi de dövüş sırasında net gösteriliyor

Jack öldü bitti gitti diyenler boşa sızlanmış gibi. Sadece yedek kulübesine çekilmiş iyileşene kadar. Eğer Sulong formları onu bile yapamıyorsan baştan hiç tanıtmaması gerekiyordu. Onun dışında bölüm güzeldi. Beklentimi aşağıda tuttuğum içinde olabilir tabii.

Bölüm yorumu yapmak içimden gelmiyor keşke Soda tüm kek arkını hiç işlememiş olsaydı orada mahvetti bence işlerde bu noktaya gelmezdi yonkou ağırlığı diye bir şey kalmadı kendi bindiği dalı kesti insan bu kadar hata yapar mı ki hala yapıyor bu saatten sonra nami kaidoyu dövse zerre şaşırmam...

ben öyle düşünmüyorum ya. ne yani bizimkiler yerinde mi sayıyor? kral olup tüm yonkouyu alaşağı edeceğim diyen luffy bu adamlara yenilirse zaten seri devam edemez. onları mevcut güçleriyle yenemediler zaten. güçlenip tekrar karşılarına çıktılar. luffy'nin katakuri ile dövüşündeki gibi mesela. onu sahip olduğu güçle değil güçlenerek yendi. luffy bigmom'ı yendiği için değil o imparatorluktan -bir şekilde- sağ çıkabildiği için 5. imoarator diye gösterdiler. bigmom luffy'ye tek attı ama yine de arkasında en büyük filoyu topladığı halde onu öldürüp rezil bir şekilde bir kenara atamadı. yonkou güçsüz değil. bizimkiler çok güçlendi. eksik oda yonkou'nun yeteneklerini uzun uzun işlemedi ve bizimkilerin gelişimi de dövüş sırasında net gösteriliyor
Dostum daha bi kaç bölüm önce tek yediği adama gidiyor yenmek için. Diğer arkadaşın kastettiği şey bu ki haklıda yani. Karakterleri aşırı hpye atıyor. Luffy 2 yıl sonrasında gücü gene de kol yk1-3 arası çiziyor sonra yonkou indirtmeye çalışıyor gene bu çocuğa. 2 yıl arasından sonra daha tutarlı olsa Luffy ve tayfa daha güçlü olsa dediğin anlam kazanırdı. Zaten senin de dediğin gibi 2 yılda bizim tayfa boş durmadı güçlendi amma rakipleri armut mu topladı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık