Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
grand line girmeden önce de grand line korsan mezarıydı. schibukai yonkou gibi anlatılıyordu. dünyanın en güçlü adamı beyazsakal nasıl öldüyse bunlar da ölecek. ne oldu yani yonkou oldularsa? shanks da yonkou ama luffy'nin köyden ayrılırken tek attığı deniz kralına kolunu kaptırdı.
Israrla bu durumu kabul edemiyoruz, nasıl olur olmamalı falan diyoruz ama çoktan oldu bile.

Oda yücelttiği, yere göğe sığdıramadığı pek çok şeyi açıklama konusunda başarısız oldu. Bu da hikayenin tutarlı ilerlemesine engel oldu ve artık insanlar Oda'ya eskiden olduğu gibi saygı göstermiyor, onun yazarlığına güvenmiyor. Bizim açımızdan da üzücü bir durum söz konusu.

Dövüşlere o kadar takılmayın, Oda animede çizerler diye hızlı geçiyor bazi şeyleri.

Kid & Law vs Pasifista falanda animede vardı sadece.

Jack tekrar kalkar Zoro ya da Luffy ye denk gelir o dövüşü görürüz anca. Minklerle olan animeye kaldı.

Bu arktan sonra finale girmiyor muyuz?
Daha elbaf ve one piece bulunan (Laugh tale miydi adı tam hatırlayamadım) ada var en az. Başka da çıkabilir. Belki bir denizci karargahı daha baskını da olabilir yeni dünyada. Devrim ordusu işlenmedi. Karasakal ile yüzleşilmedi. Akainu falan muhtemelen dayak yicek luffy'den. Sonra final arc başlar. En az 5 arc vardır diye düşünüyorum. Eminim fazla da çıkacaktır.

Oda Kaido'ya veya Yonkou'lara bu kadar imaj yaratmasa Kinemon'un bu vuruşunu çoğu insan eleştirmez ama Oda öyle bir karakter Hype'lıyor ki beklentiler arşa çıkıyor. Ben aynı 2 yılı haki muabbeti gibi bu Yonkou, Amiral sevyesini kendimce görmezden geliyorum ki biraz da olsa tutarlılık devam edebilsin.

Daha elbaf ve one piece bulunan (Laugh tale miydi adı tam hatırlayamadım) ada var en az. Başka da çıkabilir. Belki bir denizci karargahı daha baskını da olabilir yeni dünyada. Devrim ordusu işlenmedi. Karasakal ile yüzleşilmedi. Akainu falan muhtemelen dayak yicek luffy'den. Sonra final arc başlar. En az 5 arc vardır diye düşünüyorum. Eminim fazla da çıkacaktır.

Oda Kaido'ya veya Yonkou'lara bu kadar imaj yaratmasa Kinemon'un bu vuruşunu çoğu insan eleştirmez ama Oda öyle bir karakter Hype'lıyor ki beklentiler arşa çıkıyor. Ben aynı 2 yılı haki muabbeti gibi bu Yonkou, Amiral sevyesini kendimce görmezden geliyorum ki biraz da olsa tutarlılık devam edebilsin.
Yok onu ben de biliyorum hacoli de Oda açıklama yapmadı mı lan bu arktan sonra final savaşına geçiyoz diye? Bizi mi kandırıyor yoksa millet. :(

Yok onu ben de biliyorum hacoli de Oda açıklama yapmadı mı lan bu arktan sonra final savaşına geçiyoz diye? Bizi mi kandırıyor yoksa millet. :(
Reis sen ODA'ya hala inanıyormusun :D Adamın editörü bile hpye kasıyor :D :D Adamın 4 yılı kaldı dediğine göre final arc için. Ama bu hızda bana mümkün gelmiyor nedense.
Edit: Seriyi uzun zamandır okuyup ODA'ya inanan çok saftır. Uyanık olun az :D

Reis sen ODA'ya hala inanıyormusun :D Adamın editörü bile hpye kasıyor :D :D Adamın 4 yılı kaldı dediğine göre final arc için. Ama bu hızda bana mümkün gelmiyor nedense.
SBS'de üstüne basa basa sordular 5 yıl içinde bitecek mi diye. O da sonuna geldik hikayenin artık doğru dedi. Artık bu kadarını da ciddiye alalım. :)

Oda jacki dinledirdiğne göre 1 dayak daha yedirtecek demketir bence jinbe vs jack olacak gibi.
queen king konusu belirsiz hangisi sağ kol emin olamıyorum oda terş köşe yapar mı acaba düşününüyorum cünkü herkes hemen hemen herkes zoro vs king olma ihtimalini yüksek görüyo cünkü king'in sag kol olduğu düşünülüyor.

Bana göre olası eşleşmeler

King vs zoro. Yada Queen vs zoro king sag kol değilse.
queen vs sanji
jinbei vs jack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık