Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji gidip Paiden olursa bu arc için en güçlü hali diyebiliriz. Aklımdayken söyleyim Ivankov ile 2 yılı boş geçirmiş bu anladığım kadarıyla. Asıl güç artışı 2 yıl sonra olacak gibi.
Misal Luffy g4 öğrenmiş vs. Zoro daha belli değil ama Asura'yı daha iyi kullanmayı öğrenmiştir belki göz olayından yeni şeyler çıkar ama Sanji haki ve uçmayı öğrenmiş ki bunu basit bir koramiral dahi biliyor.
Muhtemelen başta okama kenpo vermeyi düşündü ama sonradan vazgeçip Germa'yı işin içine soktu.

Bu bölümdeki çizimlerin neden bu kadar kötü olduğuna dair bilgiler sızdımı? Sanki oda ilkokula giden çocuğuna gel sen çiz bu sefer bende gidip biraz kestirip uyuyayım der gibi olmuş.
Oda Covid yüzünden asistanları ile minimum temasta olduğu ve çoğu Jump mangakası gibi dijitale geçmek yerine hala kalemle çizdiği için çizimler böyle.Tabi bunda kendi çizim tarzınında etkisi var.

Oda Covid yüzünden asistanları ile minimum temasta olduğu ve çoğu Jump mangakası gibi dijitale geçmek yerine hala kalemle çizdiği için çizimler böyle.Tabi bunda kendi çizim tarzınında etkisi var.
Tarzı aslında güzel. Renkli okuyunca düzgün geliyor. Siyah beyaz olduğu için dağınık duruyor.

Nasıl yenecek dostum handikapsız Kaido'yu 1 vs 1'demi yenecek? Luffy fişi çekecek olan adam ama tek başına yapamaz. Yonko seviyesi için erken arc sonu net bir şekilde amiral seviyesi olması yeter.
Luffy bu zamana kadar handikaplı dediğimiz neyi kazandı.Anlamaya çalışıyorum kusura bakma

Dofa en başta iki kişi daldılar gibi oldu ama öyle 1.vs 2 gibi gitmedi hic olay

Luffy bu zamana kadar handikaplı dediğimiz neyi kazandı.Anlamaya çalışıyorum kusura bakma

Dofa en başta iki kişi daldılar gibi oldu ama öyle 1.vs 2 gibi gitmedi hic olay
Bu kritik soruyla Luffy haterlarının ellerini ovuşturmalarına sebebiyet verdin dostum şu an. Kaido'yu yek yenmez. Şimdilik ona odaklanalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık