Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm genel hatlarıyla hoştu,

Ama 9 kınlar ile Kaidonun izlemesi hoş değil, bir aksiyon görmek istiyoruz ama klasik Oda işte yapacak bişey yok.

Jack'e helal olsun, bu adamı küçümseyenleri anlamıyorum. Adam tam bir görev adamı gidiyor mink kabilesini basıyor dofu almak için amirallerin olduğu gemiye düşünmeden dalıyor, Kaidoya saldıran olunca direk yanına gidiyor hepsine ben yeterim REİS sen geri dur diyor. Hepsinede giderini yapıyor helal olsun valla. İşte Cesaret, İşte Fazilet, İşte Feraset, İşte Fedakarlık İşte Adam Gibi Adamlık!! Kendisi tam görev adamı diğerleri gibi çene değil icraat adamı.

Sasakiyle bizim Kyoshiro konuşma fırsatı bulursa belki Sasaki taraf değişir ya da daha pis dalar belli olmaz :D

Son olarak Drake aslanım bu şarkıda benden sana gelsin.

Ne kadar potansiyelli olsun, Oda 19-20 yaşındaki Luffy'ye bu engelleri sadece vura vura geçirtmeyecek. Genç yaşta KK olacaksa araya handikaplar, yardımlar, ittifaklar girecek.
Bunlar oldu oluyor olacak da ama Luffy amiral seviyesine geldikten sonra kim ile karşılaşırsa karşılaşsın 2 vs 1 atalım yok grup yapalım muhabbetleri biter dostum. Başka şeyler için yardım alır. Düşman aşırı kalabalıktır tayfa yeterli gelmez birden çok düşman vardır vs.

Bu bölümdeki çizimlerin neden bu kadar kötü olduğuna dair bilgiler sızdımı? Sanki oda ilkokula giden çocuğuna gel sen çiz bu sefer bende gidip biraz kestirip uyuyayım der gibi olmuş.

Sanji gidip Paiden olursa bu arc için en güçlü hali diyebiliriz. Aklımdayken söyleyim Ivankov ile 2 yılı boş geçirmiş bu anladığım kadarıyla. Asıl güç artışı 2 yıl sonra olacak gibi.
Misal Luffy g4 öğrenmiş vs. Zoro daha belli değil ama Asura'yı daha iyi kullanmayı öğrenmiştir belki göz olayından yeni şeyler çıkar ama Sanji haki ve uçmayı öğrenmiş ki bunu basit bir koramiral dahi biliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık