Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaka bir yana Drake mantıklı davranmış ve ortamdan iyi tüymüş.Yalnız Luffy'nin bu kadar çabuk güvenmemesi lazım.Ona güzel bir sebep bulmalı yoksa Squardo gibi kazığı çakan çok olur Luffy'e.Az konuşsun beni ikna et falan desin yani Luffy.
Luffy'nin hisleri kuvvetli. Drake'e geç de olsa güvenecektir. Zaten ağzından Koby kelimesinin çıkması yeter.
Mangaka da bize Drake aslında iyi biri demeye çalışıyor.

Tabii iyi biri olması ihanet etmeyeceği anlamına gelmez. Yanlış anlamadıysam güç anlamında Luffy ve ekibini bir umut olarak görüyor. İlla korsanlara bakış açısı değişecek diye bir durum yok. Elinden gelse Luffy'i de hapse tıkabilir. Kılıç Timi'nin amacının ne olduğu önemli amacına sadık kalacaktır Drake.

Neko ve Inu'nun sulongunun silüet halinde olması... Yine de bölüm iyi, onu bile unutturuyor. Hypelandım ben açıkçası, Drake müttefik geldiğine göre reis hakkında daha fazla şey öğreniriz. Yoksa arada kaynar gider gibi görünüyordu. Luffy'nin yine de direkt ''Ehe olur'' diyeceğini sanmıyorum, iki arada bir derede de ne kadar konuşabilirler muamma.

Haftaya ara olduğu için iyi'ye basasım gelmedi.

Yakuza patronları vs. Oniwabanshu.
Inu-Neko vs. Jack. Inu ve Neko'nun hibtit formunda olsa dahi hasar almış bir Jack'e sulong formunda kaybetmeyeceğini düşünerek Jack için farklı bir rakip arayışına girmiyorum. Bir zahmet de kaybetmesinler.

Minklerin dolunay etkisi geçtikten sonra Kın'larla Kaido baş başa kalacak gibi görünüyor. Öte yandan Kın'lar da kendi içlerinde bölünecek ve F6 ile mücadele edecekler gibi duruyor. Zira Sasaki Kyoshiro'ya kafayı taktı ve King de F6'ya çağrı yapıyor.. Bu işin devamında diğer F6 üyeleri de Kın'lardan birkaçı ile dövüşebilir.

Aşağıda King'in bulunduğu konum Zoro'ya yakın. Queen de oralarda bir yerdedir. King ve Queen Luffy'ye engel olmak isterken Zoro ve Sanji tarafından durdurulur. King vs. Zoro, Queen vs. Sanji.

Luffy Drake'le birlikte yukarı çıkar. Sonra Law ve Kid de Kaido dövüşüne dahil olur. Patron Jimbe boşta kaldı o da gelebilir. Yani en kötü ihtimalle 4-5 X vs. Kaido gelecek gibi duruyor şu durumda.

Seri Wano’dan sonra çok sürmeyecek. Normalde olsa Drake başta bizimkilerle takıl Robin gibi olur diyeceğim ama o kadar sürecek bi angarya yok.
Ben bizimkinde o kumaşı görmüyorum. Adam son ana kadar görevine bağlı ve kendini hala bağımsız olarak tanımlıyor. Ne olursa olsun Marine'e geri dönecektir. Onun Smoker'la Fujitora'yla falan daha devrim şeysi var. Kısa süreli bir ittifak yapar sadece

Ayrıca Flying Six'ten birisi Numbers'lardan birine tek atıyorsa Numbers ne demeye vurgulandı, Kaido boşa para vermiş bunlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık