Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arcla ilgili en büyük korkum Luffy Kaido'ya ulaşana kadar Kaido'nun kınların işini bitirmesi.Luffy Kaido'ya son darbeyi indirip Kaido devrilirken orada olmalılar hepsi o anı izlemeli gözlerinin önüne Oden'ın kaynatıldığı sahne gelmeli.Oda sever bu tür sahneleri kınlar o anı göreceklerdir.

Kıytırık yaratıklara da g4 gelmeye başladığına göre G5 CONFİRMED. Dressrosada da ota boka g3 açtığında aynen böyle demiştim. Luffy ne zaman her olayda en güçlü silahını kullanmaya başladıysa anlayın ki en büyük silahı o değildir.

Drake'in hain olduğunu 7 düvel biliyordu zaten. Ben Hawkinsin yan çizmemesine şaşırdım.

Jacki pis hırpalamışlar he o kısmı sevdim bak.

Forcu'ı ordu değil de güç olarak çevirmek daha doğru.
Yorumuna katılıyorum sadece tek bir farkla yeni gear yükselmesi ile değil de ya gear tekniği gelir "Snake, Bounce,Tank etc." veya Uyanış gelir G5 gelmez, gelmesin yani :D Yoksa Gear'ların önü kapanmaz bu durum beni hoşnutsuz bırakır sadece kişisel fikir olarak düşüncem bu yönde.

Oda bu savaşı iyi kotaramıyor, kınlar dikilmiş orada poz kesiyor. Inu ile Neko'nun Jack'e dalması ne demek yahu? Biz Kaido ile kapışmalarını beklerken. Dressrosa'ya döndü, yine bizimkilerin tarafı çok daha kalabalık ve güçlü. En azından Queen ile Who's Who'yu birbirine kırdırmadı, bölümle ilgili tek olumlu görüşüm bu. O olaydan da bir halt anlamadık ya, gerçekten dahiyane bir twist :p. Tabii Yonko ayrı bir mesele ama Franky'nin üzerine sürdüğü Yonko'nun halini de gördük. Numbers'ı da tekleyip duruyorlar, ortada savaşacak düşman kalmadı. Bari BM tayfası gelsin de savaş bir halta benzesin.

Arcla ilgili en büyük korkum Luffy Kaido'ya ulaşana kadar Kaido'nun kınların işini bitirmesi.Luffy Kaido'ya son darbeyi indirip Kaido devrilirken orada olmalılar hepsi o anı izlemeli gözlerinin önüne Oden'ın kaynatıldığı sahne gelmeli.Oda sever bu tür sahneleri kınlar o anı göreceklerdir.
Bence kınlar yorulur. Daha sonra Luffy, Law ve Kidd üçlüsü gelir yardım ederler.

Üye silindi 1004

Seri Wano’dan sonra çok sürmeyecek. Normal de olsa Drake başta bizimkilerle takıl Robin gibi olur diyeceğim ama o kadar sürecek bi angarya yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık