Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin müttefik toplamasına neden bu kadar takıldı anlamadım? Adam korsanlar kralı olacak. Bir zahmet toplasın. Ha Drake'in bir anda katılmasına itiraz ediyorsanız ona lafım yok.

Kaido tarafından ilk mefta belli oldu güle güle jack.Kinemon elini kılıcına atınca kedi ile köpek reisler sen dur kapatmamız gereken bir hesap var deyip sulong formda zıplıyorlar.Carrot'un sulong haliyle yaptıklarını gördükten sonra inu neko nun nasıl şeytani bir güçte olacaklarını düşünemiyorum Jack'e şans vermiyorum.Drake Kaido'nun işi bitene kadar Luffy tarafında savaşmaya karar verdi Luffy çok iplemeyecektir katılma isteğini istediğini yapabilirsin karşımda durma yeter gibisinden bir şey söyleyecektir.

Pageone ve bacısına daha fazla sahne istiyorum. Çok sevdim o ikisini.
Jack'e sürü dalmış, "Yıkılmadım, ayaktayım" modunda takılıyor. Kıvama gelince bizim kedi ve köpek yıkılmanın tillahını gösterirler ona merak etmesin.
Jimbei çıplak elle koca devin silahını yumrukluyor. Gözden kaçmasın. Oyabun işte böyle biri.
Ve bizim oğlan. Her sahnesi güzeldi. One Piece'in o gına getiren detayları bile bozamadı. Ama Hawkins'in kast ettiği kendisi olabilir miydi acaba? Ben başta Luffy sandım ama.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık