Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Şu an kafama dank etti UMARIM asla ve asla Zoro, Kaido'yu kesmez. Zoro, Kaido'yu keserse "Oden'in iradesi" diyecekler ona da..... Zoro'ya Oden gibi basiretsiz bir oiran'ın iradesini eklerlerse Corona'dan sonra Japonya'ya gider Oda'yı vururum. İlk manga/anime cinayet olur. Umarım Zoro asla ve asla Kaido'yu kesemez.

Şu an kafama dank etti UMARIM asla ve asla Zoro, Kaido'yu kesmez. Zoro, Kaido'yu keserse "Oden'in iradesi" diyecekler ona da..... Zoro'ya Oden gibi basiretsiz bir oiran'ın iradesini eklerlerse Corona'dan sonra Japonya'ya gider Oda'yı vururum. İlk manga/anime cinayet olur. Umarım Zoro asla ve asla Kaido'yu kesemez.
Oden'in iradesi değilse bile kılıcı diyeceğiz.:D

Tek atakla yendiğini belirtmiyor. Onu bir kere yendim diyor. Yani onu tek atakla yendim değil de onu bir kere zaten,halihazırda, çoktan yendim diyor bence. Once orada tek atakla yendim anlamı vermez bence.

Kaido vizyonsuz adam değil zaten, çıkıp da "Ben onu tekledim" demek tam bir keko hareketi olurdu. Helal olsun tam bir proje ve vizyon adamı.

Sadık uşaklar eteğini öper
Korku üretir süsleri gizler
Alırsın
Satarsın
Yutarsın
Tepede beyaz bir saray
Sarayda soytarı bir kral
Kara haber onun işi sıra kimde?
Kanlı resimler ressamı
Sergide insan mezarı
Satılık olan karanlıktır çerçevede

Dilime dolandı bölüm ismine bakınca..

Sadık uşaklar eteğini öper
Korku üretir süsleri gizler
Alırsın
Satarsın
Yutarsın
Tepede beyaz bir saray
Sarayda soytarı bir kral
Kara haber onun işi sıra kimde?
Kanlı resimler ressamı
Sergide insan mezarı
Satılık olan karanlıktır çerçevede

Dilime dolandı bölüm ismine bakınca..
Güzel parçadır :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık