Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ben de diyorum ki, kinemon ve diğer kınların o an artık kesme sebebi olan haki luffynin daha önceki g4 halindeki yaptığı saldırıdan fazla güce sahip. Bu kadar basit. Adam 20 yıldır bu anı bekliyor belki de o an ileri seviye hakiyi öğrendiler. Ama kesin olan şu ki o an yapılan saldırı basit de gözükse büyük bir hasar vermese de g4ten etkili. Çünkü can yaktı yaraları ve kan aldı. Şuan luffy g2 ile bile yeni hakiyi kullansa canını yakabilir kaidonun bence. Bu seride gelişecek tek karakter luffy değil. Kınlar 20 yıllık intikam için saldırdılar. Dünyada kaidoyu kesmek için bu kadar hayal kuran başka bir kitle yok.
Hayır bende saldırı gücü ile alakası yok diyorum kullandığı haki türü ile alakası var diyorum al sana Pacifista'yı 2 yıl önce MF'de yaran çöp adamlar
Sen şimdi bizim tayfanın zar zor yendiği Pacifistaları az biraz hakisi ile parçalayan şu çöplerin bizim tayfadan daha fazla saldırı gücü olduğunu mu söylüyorsun yani G3'lü Luffy Ashura'lı Zoro DJ Sanji'nin toplamından :D

Hayır bende saldırı gücü ile alakası yok diyorum kullandığı haki türü ile alakası var diyorum al sana Pacifista'yı 2 yıl önce MF'de yaran çöp adamlar
Sen şimdi bizim tayfanın zar zor yendiği Pacifistaları az biraz hakisi ile parçalayan şu çöplerin bizim tayfadan daha fazla saldırı gücü olduğunu mu söylüyorsun yani G3'lü Luffy Ashura'lı Zoro DJ Sanji buna bütün forum güler :D
Haki saldırı gücünü arttıran bir şey. Evet o çöp dediğin adamlar 2 yıl önceki tayfadan daha güçlü. Ayrıca onlar çöp değil. Niye ezik görüyorsunuz? bizim canavar 3lünün yapamadığını adam tek başına yapıyorsa elbetteki saldırı gücü daha fazladır. Niye kabul etmek zor geliyor?

Haki saldırı gücünü arttıran bir şey. Evet o çöp dediğin adamlar 2 yıl önceki tayfadan daha güçlü. Ayrıca onlar çöp değil. Niye ezik görüyorsunuz? bizim canavar 3lünün yapamadığını adam tek başına yapıyorsa elbetteki saldırı gücü daha fazladır. Niye kabul etmek zor geliyor?
Okey fazla uzatmayacağım tamam anlamsız çünkü. Bir kişinin saldırı gücü hakisinden bağımsızdır.

Biri bana luffynin kaidonun canını yaktığı sayfayı atabilir mi? aaa şey pardon yoktu di mi :D
Bence gerçekten fazla abartıyorsun. Senaryo icabı Kaido'nun bir anlık duygu karmaşası yaşaması ve Kinemon'un belki de en güçlü vuruşunu yapmasıyla kılıcını Kaido'nun vücuduna saplayabildi. Bu kadar. Sırf böyle bir sahne yüzünden Yonkou sağ kolununu yenmiş, üzerine power up almış adamdan saldırı gücü yüksek deyince garip duruyor. Sen de biliyorsun ki bu adamlar bu yaptıkları şovdan sonra Kaido'ya en güç hallerinde yenilecekler. Sonrasında da saldırı gücü Kinemon'dan az(!) olan Luffy Kaido'yu yenecek.

Bence gerçekten fazla abartıyorsun. Senaryo icabı Kaido'nun bir anlık duygu karmaşası yaşaması ve Kinemon'un belki de en güçlü vuruşunu yapmasıyla kılıcını Kaido'nun vücuduna saplayabildi. Bu kadar. Sırf böyle bir sahne yüzünden Yonkou sağ kolununu yenmiş, üzerine power up almış adamdan saldırı gücü yüksek deyince garip duruyor. Sen de biliyorsun ki bu adamlar bu yaptıkları şovdan sonra Kaido'ya en güç hallerinde yenilecekler. Sonrasında da saldırı gücü Kinemon'dan az(!) olan Luffy Kaido'yu yenecek.
Şuan luffy yeni haki biliyor. Şuanki saldırı gücü kinemondan yüksek.

Yahu ben de diyorum ki, kinemon ve diğer kınların o an artık kesme sebebi olan haki luffynin daha önceki g4 halindeki yaptığı saldırıdan fazla güce sahip. Bu kadar basit. Adam 20 yıldır bu anı bekliyor belki de o an ileri seviye hakiyi öğrendiler. Ama kesin olan şu ki o an yapılan saldırı basit de gözükse büyük bir hasar vermese de g4ten etkili. Çünkü can yaktı yaraları ve kan aldı. Şuan luffy g2 ile bile yeni hakiyi kullansa canını yakabilir kaidonun bence. Bu seride gelişecek tek karakter luffy değil. Kınlar 20 yıllık intikam için saldırdılar. Dünyada kaidoyu kesmek için bu kadar hayal kuran başka bir kitle yok.
Kaido'nun kesilme sebebi BM'nin dizinin kanaması mevzusuyla aynı gibi bir hissiyat verdi mangaka Oden üzerinden. Güç mevzularına girmen mantıksız henüz kaido mink ordusu ve 9 kınla tek başına savaşacak ve ayılmış durumda. Bu savaşta olacaklara göre haklı çıkabilirsin ama şuan anlattığın konusunda kimseyi ikna edemezsin. Senin mantıkla Law'da kaidoyu ortadan 5'e bölebilir diye bir karşılık verilebilir.

İleri seviye haki adamın zırhını bildiğin yok sayma muhabbeti zaten yahu.Sahip olduğun hakiyi rakibin içine yönlendirme olayı yani.Kaido'nun bedeninin içine zarar veriyor yani adamlar.Bu adamların saldırı gücünü daha fazla yapmaz ki.Birisi deri arkasına vuruyor birisi deri üstüne vuruyor.Luffy baya baya inleticek zaten.Kınların şu sahnesinden sonra aksi mümkün değil.Ki kınlar keserken de Kaido bildiğin Karmel anayı hatırlayıp savunması düşen Linlin'in girdiği ruh haline giriyor.Yani Kaido olabileceği en zayıf anında yedi bu saldırıları.Klasik Oda'nın rakibi nerfleme hareketleri.Aynısını Dof'a gamma atırarak,Kata'ya da k.haki kullanamazken g4 dayağı yedirip,mogura saplatarak yaptı.Luffy'de Linlin'den hasar alıcaktır epey.Karşıyı nerflerken bizim tarafı da nerfler yine.

Şuan luffy yeni haki biliyor. Şuanki saldırı gücü kinemondan yüksek.
Eskiden de yüksekti ama Kaido'nun vücudunu etkileyebilecek, delebilecek gücü yoktu. Saldırı gücü deyince tek teknik üzerine konuşmamak lazım, g4 saldırılarının ne kadar yıkıcı olduğunu biliyorsun. Dersen ki Kinemon'un o anki hakisi Luffy'nin arc başındaki hakisinden daha sağlamdı, o zaman hak veririm. Kinemon bir anlığına gerçekten kendi silahlanma hakisinin ötesine geçti. Olaya genel saldırı gücü olarak baktığımızda Wano başında bile Luffy Wano'daki en güçlü 3. adamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık