Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
if Oroçi=Ölü
display('Bu karakter böyle ölemez, acı çeksin, emdiği süt burnundan gelsin. Soda bozdu.')​
end

if Oroçi=Yaşıyor
display('Ölmeyeceğini zaten biliyorduk niye uğraştırıyorsun boş yere. Soda bozdu.')​
end
Yani beklentiler farklı olsa da bazen gereksiz yere eleştiriyoruz. Ki bence zavallı bir şekilde öldü Orochi. Kaido'yu avucunun içinde sanıyorken daha ne odluğunu anlamadan Kaido infaz etti.

Mihawk ve Zoro'dan daha iyi kılıç ustası olduğuna eminim. En azından kılıcını çok daha iyi kullanıyor. Sanji'nin yarım kalan kılıç tahsilini tamamlar artık. :)
Bakalım Kiku mu yoksa Sanji mi kılcıını karartacak. Arc sonu gelsin de Wano hamamlarında bunu çözelim artık. Yetiş ya Wano hamamları...

Biri beni aydınlatabilir mi? Benim takıldığım bir husus var. Bir yerde kaçırdım herhalde. Toki miydi toko muydu hatırlamıyorum ama gerek o kız, gerek yamato, ace'i tanıyor. whitebeard korsanları oden zamanında gitmişti adaya, o zaman ace yoktu tabii ki, ee nasıl tanıyorlar bu ace'i. Eğer sonradan gittiyseler, kaido hüküm sürerken gitmeleri lazım, öyle bir durum da hatırlamıyorum. Kafam karıştı ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık