Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü. Kanjuro'nun bayağı güçlü çıkacağını tahmin ediyordum. Kaido'nun Orochi'ye cevap bile vermeden pat diye kafasını alması, BM'nın kahkahalar atması dehşet vericiydi, spoilerda görmeme rağmen etkilendim. 8/10

Kiku da ölmüş olmasın da :(
O kadar ağa babanın olduğu yerde Kiku ölürse yazıklar olsun : (

Kanjuro'yu Kiku karşısında hafif gördükleri için diğerleri güle eğlene dövüşüyorlardı. Kiku'nun ciddi zorlandığını görseler müdahale ederlerdi diye düşünüyorum. Ama bir şeyler ani gelişmiş olabilir.

Kiku'nun DA öldüğünü sanmıyorum ama sadece Kiku ölmüş olabilir. İkisi dövüşecek biri ölecek deseler Kiku ölür derdim. Resim de de belirsizlik var zaten.

Ama şu an için Orochi ölmüşse Kanjuro da ölmüştür diyorum. Yazık kendini adadığı adamın öldüğünü, yaptığı ajanlığın boşa gittiğini vs duymamış olur. Ama bu düşünce bile Orochi ölmemiştir diye düşünmeye itiyor : ))

Kanjuro neden ölüyor ? Bölümde hiç bir yerde darbe aldığını görmedik.
Direk Kanjuro ile dövüştü ve kılıcından kan damlıyor ya ondan.. Bir de Kanjuro'nun sahibi de öldü vs. Ortada net bir şey yok tabi

Son arclarda kadın karakterler bayağı çeşitlenmeye ve kalitelileşmeye başladı; BM korsanları olsun (smoothie hariç), Wano'da Kiku, Hiyori, Yamato olsun. Seriye karşı olan umudumu arttırdı bu bölüm. :(

Kaido adamdır.Ne güzel yardı öyle.Hala oğlum diyor bu zavallı hala kızı olduğunu kabullenemiyor : )

Big Mom la aralarında bir husumet olmadı veya ufakta olsa belirtisi yok.Bu ikisinin inmesi imkansız.Oda hala nasıl sıvayacak onun merakı içerisindeyim.

Üye silindi 1004

Dj Dikkat'in dediği gibi Orochi'yi öldürmek için şöyle biii şeyle böyle bi şey lazım ki Orochi onları birbirine çakıştırsın.

Kaido adamdır.Ne güzel yardı öyle.Hala oğlum diyor bu zavallı hala kızı olduğunu kabullenemiyor : )

Big Mom la aralarında bir husumet olmadı veya ufakta olsa belirtisi yok.Bu ikisinin inmesi imkansız.Oda hala nasıl sıvayacak onun merakı içerisindeyim.
Acaba kızı olmasını zayıflık olarak mı görüyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık