Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido"nun kafa kesme sebebine bak. :D Ulan ne sayko adamsin be, simdi eger orochi olmediyse oda kaidoya dusman olur, kendi birlikleride bizim tarafa katilabilir bi ihtimal.

Şu olaydan sonra Orochi'nin ölmesi daha sağlıklı olur gibi geliyor bana. Çünkü yaşarsa nasıl bir rol üstleneceğini kestiremiyorum. Artık Kaido da düşmanı. Bizimkilere de yanlayamaz. Ne yapacak yani? Oden, Kurozumiler'in geçmişte yaşadıklarına üzülmüştü. Oradan gereksiz bir dram çıkarıp Orochi'yi mazluma döndürmez herhalde Oda. En kötü senaryo bu olur. Şu saatten sonra ölü olması daha sağlıklı hikaye açısından. En kötü, Kaido ile Orochi'nin birlikte bir şeyler planladıklarını görelim.

Kiku, belli başlı yerlerine beton yetmeyeceği için kadın olmaya karar vermiş sanırım. O sözler neydi öyle? Bu nasıl bir karizmadır? Değeri beş kat arttı şu an gözümde.

O kısım tutarsız zaten. WB Wano'ya gelmiyor ama Ace gidiyor ve Oden'e dair bir şeyler söylemeden devam ediyor hayatına. WB de İzo tayfasında olmasına rağmen merak edip Wano'ya uğramıyor neler olmuş bitmiş diye. Sıkıntılı kısım orası.
aynen. hadi kadio ve orochi baskısından dolayı, ace'e whitebeard ve odenden bahsedilmemiş olsun ama şehrin durumunu kimin shogun oldugunu falan izoya anlatmaması tuhaf harbiden. wano da dışarı kapalı bölge. Ace'in oraya yardımsız nasıl girdiği muamma, yardım aldıysa kimden aldığı muamma.

aynen. hadi kadio ve orochi baskısından dolayı, ace'e whitebeard ve odenden bahsedilmemiş olsun ama şehrin durumunu kimin shogun oldugunu falan izoya anlatmaması tuhaf harbiden. wano da dışarı kapalı bölge. Ace'in oraya yardımsız nasıl girdiği muamma, yardım aldıysa kimden aldığı muamma.
Girmesi sorun değil, "Gemisi akıntıya kapıldı kıyıya vurdu." diyip de geçilir o, WB de bile isteye girmemişti ilkinde. Fakat geriye dönük bakıldığında boşluk oluşturması sorunlu. Hadi Oden'in öldüğü haberi çıkmamış olsun dışarı hâlâ yaşadığını sansınlar, yine de insan "Ya kapı mapı bir şeyler dedi bu 15 seneyi geçti." diye düşünür en azından İzo'yu kontrole yollar. Daha Arc bitmediği için ve Yamato'yu da Ace'e bağladığı için "Belki doldurur ya" diyerek çok konuşmuyorum bunu ama tam anlamı ile doldurması çok zor, doldursa bile tatmin etmesi çok daha zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık