Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O hayvani meyvenin verdiği dayanıklıkla öldü mü cidden?

Bak bana o meyveyi vericeksin kulaklarının dibine iniceksin çat çat iki tane sıkıcaksın Biri Kaidoya biri Linline. Patates sicarlar patates.

@Smoker gayet haklı.En güzel temiz şekilde öldü.Zavallı Oden yağda o kadar süre kaynayarak işkence çekti ve sonunda Kaido acısına son verdi.Kaido cidden çok yürekli bir adam.Adam direk tek atıyor.Düşmanı bile olsa acı çekmesini istemiyor.Adamın ete kemiğe bürünmüş hali.

kafası kesilen karakterler normal insanlar olsa neyse ama kafası kesilen karakterler şeytan meyvesi gücüne sahip karakterler, böyle teke gideceklerini düşünmek yada yav oda yabma yav he he inandık demek ne işe yarıyor ben anlamıyorum. zaten ölmeyecek o zaman neden gafasını gesiyon demek nedir mesela :S zaten bu ciddiyeti hiçbi zaman göstermemiş seriyi bunca sene geçmesine rağmen bunla eleştirmek aşırı saçma. mali erbil izleyip absürtlüklere neden ki demek gibi :S

bu arada acaba oroçi kendi gücü ile mi tekrar ayağa kalkacak yoksa kanjurodan kendisi güvenli bi yerde dururken klon yapmasını istemiş olabilir mi :d kiku kanjuro dövüşünün de biraz uzatılması iyi olur, kanjuronun çocukluğu bi garipti belki farklı güçleri vardır. neyse kiku kanjuroyu indirdikten sonra oroçinin cesedi mürekkebe dönüşse falan sanki odanın tarzı gibi geldi bi an bu düşünce bana

*bi de çocuk hikayesine çevirdi vs diyenler okudum, çocuklara anlatılan eski hikayelerin yanına yaklaşamaz op. zaten bu devirde çocuklara o hikayeleri anlatmak yasak.

Şuraya bak soda kimsede güven bırakmamış ama şöyle bakmak lazım Orochi yaşarsa arca ne katabilir ? Hiç bir şey. Fazlalık düşman sadece.

Birde kiku halletmiş sanırım kanjuro'yu adamların soyu sıfırlandı. :D

Oda sensei : Arkadaşlar bakın orochiyi aradan çıkardım.

Fanlar: Ya birak bizi mi yiyorsun .

Oda sensei: Valla görmediniz mi kafasi gitti .

Fanlar: he he tamam tamam inandık inandık he he

Oda Sensei : İnanmıyorlar ya şuna bak

Fanlar : ya birak sinekten yağ çıkarmadan oldurmezsin hic bir karakteri sen .Orochi nin meyvesini daha tam goremedik Kinlar 2 cift laf bile edemedi daha .Neyse işini bak sen Orochi Öldü he he tamam ters köşeni yedik senin...

Bu hafta forumun yüzde 90 böyle sanırım .:hhh: Yabancı forumlarda durum ne acaba

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık