Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kafası kesilen karakterler normal insanlar olsa neyse ama kafası kesilen karakterler şeytan meyvesi gücüne sahip karakterler, böyle teke gideceklerini düşünmek yada yav oda yabma yav he he inandık demek ne işe yarıyor ben anlamıyorum. zaten ölmeyecek o zaman neden gafasını gesiyon demek nedir mesela :S zaten bu ciddiyeti hiçbi zaman göstermemiş seriyi bunca sene geçmesine rağmen bunla eleştirmek aşırı saçma. mali erbil izleyip absürtlüklere neden ki demek gibi :S

bu arada acaba oroçi kendi gücü ile mi tekrar ayağa kalkacak yoksa kanjurodan kendisi güvenli bi yerde dururken klon yapmasını istemiş olabilir mi :d kiku kanjuro dövüşünün de biraz uzatılması iyi olur, kanjuronun çocukluğu bi garipti belki farklı güçleri vardır. neyse kiku kanjuroyu indirdikten sonra oroçinin cesedi mürekkebe dönüşse falan sanki odanın tarzı gibi geldi bi an bu düşünce bana

*bi de çocuk hikayesine çevirdi vs diyenler okudum, çocuklara anlatılan eski hikayelerin yanına yaklaşamaz op. zaten bu devirde çocuklara o hikayeleri anlatmak yasak.
Kes.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık