Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen mekana kocaman koni şeklinde bina keserek afilli giriş yapıyor lakin Apoo’dan kaçmıyor :D Apoo olmasa oradaki herkesi kesmeye çalışırdı baktı güçlü biri var “ Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın” muhabbetine bağladı. Kaidouyu mu arıyordu yoksa hahahahhahaaha
O girişi yapmasının hemen ardırdan başlıyorlar kaçmaya reis. :D Neyse, ben eğlenceni bozmayayım. :sapkali:

Yalnız Apoo'nun saldırısı baya tehlikeli gibi. Hem Luffy'nin gövdesinin etrafında patlama var. Hem de ağzından duman çıkıyor. Patlama sadece etrafında değil, içinde de olmuş olabilir. Gerçi içinde olsa Luffy'nin lastik gövdesi şişerdi patlamanın etkisinden dolayı. Bilemedim.

Yalnız Apoo'nun saldırısı baya tehlikeli gibi. Hem Luffy'nin gövdesinin etrafında patlama var. Hem de ağzından duman çıkıyor. Patlama sadece etrafında değil, içinde de olmuş olabilir. Gerçi içinde olsa Luffy'nin lastik gövdesi şişerdi patlamanın etkisinden dolayı. Bilemedim.
Ses dalgalarından oluşan saldırılar oldukları için vücudun içine etki etmiştir. Böyle bakınca adamın meyvesi çok ölümcül ve etkili aslında. Doğrudan kişiye saldırabilir, haki kar etmemeli bu duruma.

Ses dalgalarından oluşan saldırılar oldukları için vücudun içine etki etmiştir. Böyle bakınca adamın meyvesi çok ölümcül ve etkili aslında. Doğrudan kişiye saldırabilir, haki kar etmemeli bu duruma.
Gotti olayına ne diyorsun ? Çok saçma yaptı aslında Oda.
Mazallah Gotti yengeleri bir an karıştırsa Bege çeker orada fişini gümbürtüye gider.Ben olsam kabul etmezdim. :D

Gotti olayına ne diyorsun ? Çok saçma yaptı aslında Oda.
Mazallah Gotti yengeleri bir an karıştırsa Bege çeker orada fişini gümbürtüye gider.Ben olsam kabul etmezdim. :D
Zalim hayat Damat Gotti'ye bir kıyak yaptı ve karşısına talih kuşunu çıkardı. Bu noktada Damat Gotti'nin kaderinden kaçma şansı yok. Evlenecek ve Aile içinde yükselerek Yedek Kaptan Damat Gotti olacak. Küçük Pez için ise güçlü bir enişte figürü olacak. Artık Aile daha güçlü.

Ancak senin dediğin açıdan hiç düşünememiştim :D Eğer Damat Gotti gidip Yengeleri karıştırırsa Maktul Gotti olur ve Aile gözyaşlarına boğulur. Ama bu risk Aile için alınmaya değer. Hayırlısıyla olacak bu iş diye umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık