Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro meydan okuduğu dövüşten kaçmaz dedik kendi kendinize gelin güvey olmayı bırakmış torun torbaya karışmışsınız :oleyo2:

Ha yok siz her türlü kaçmaz dedik diye bir uydurma ile gelecekseniz atın bundan bahsettiğimiz yorumu morlaşalım güzel güzel. Tabi bu adamın 10 yıl önce de kaçtığını görüyorduk yani orada bir sıkıntı yok gidip takım adalara bakabilirsiniz. Ha olur bire bir kapışırken gücü yetmeyince aha dur kaçayım da kurtulayım derse, okuduğu meydandan kaçıp başka meydanlara sığınırsa gelin :gamyon:
+1 milyor beee :alkis:

Luffy bayıldıktan sonraki durumu diyorum ben. Kaptanına saldırmışlar sana saldırmışlar Apoo önünde duruyor ama Zoro kaçmaya yelteniyor neden? Birazdan Kaidoya kadar gücümüzü saklamalıyız cevabı gelir çaresizce :d Yazar bile sahnenin saçmalığından ne diyeceğini şaşırmış .......
Çünkü sadece Apo yok orada, bu kadar basit bir nedeni niye göremiyorsun 100lerce adam var belki o ortamda hepsine tek mi atsın xD Gerçi haklısın hepsine tek atmalıydı Zoro'da biraz düşüş var :byee:

Tabi şöyle bir düşüncen varsa onu da anlayabilirim Luffy gitti ama önemli değil ben Apo'yu keseyim o sırada zaten Türk Dizisi çekiyoruz diğerleri Luffy'e bir şey yapmazlar sıralarını beklerler, olabilir böyle bir düşünce de gayet mantıklı :a:

Luffy bayıldıktan sonraki durumu diyorum ben. Kaptanına saldırmışlar sana saldırmışlar Apoo önünde duruyor ama Zoro kaçmaya yelteniyor neden? Birazdan Kaidoya kadar gücümüzü saklamalıyız cevabı gelir çaresizce :d Yazar bile sahnenin saçmalığından ne diyeceğini şaşırmış .......
Zoro'nun iç sesini okursan, Apoo odaklı bir durum olmadığını anlarsın. Baştan beri kaçma eğilimindeydiler zaten. Sahneler her türlü saçma, orası ayrı ama Apoo'dan korktu gibi bir durum da yok ortada. :D

Üye silindi 5781

Roger'ın One Piece'i bulduğu bölüm bu kadar yorum almamıştır.
O kadar boş bir bölümdü ki millet ne yazacağını şaşırmış , 101 sayfa olmuş.Bi' yorumları okuyayım dedim de yazarken fikir değiştirenler , çok saçma KO muhabbeti döndürenler..
Usopp da Luffy'nin bilincini kaybettirmişti Water 7'da ama sonuç belli :/

Çünkü sadece Apo yok orada, bu kadar basit bir nedeni niye göremiyorsun 100lerce adam var belki o ortamda hepsine tek mi atsın xD Gerçi haklısın hepsine tek atmalıydı Zoro'da biraz düşüş var :byee:

Tabi şöyle bir düşüncen varsa onu da anlayabilirim Luffy gitti ama önemli değil ben Apo'yu keseyim o sırada zaten Türk Dizisi çekiyoruz diğerleri Luffy'e bir şey yapmazlar sıralarını beklerler, olabilir böyle bir düşünce de gayet mantıklı :a:
Queen desen yine bir nebze eyvallah da, Çoğu Zou Arc’da Sanjinin tek attığı adam klasmanında hacı bırak bu işlerinskjsjdjdhd

Zoro'nun iç sesini okursan, Apoo odaklı bir durum olmadığını anlarsın. Baştan beri kaçma eğilimindeydiler zaten. Sahneler her türlü saçma, orası ayrı ama Apoo'dan korktu gibi bir durum da yok ortada. :D
Aynen mekana kocaman koni şeklinde bina keserek afilli giriş yapıyor lakin Apoo’dan kaçmıyor :D Apoo olmasa oradaki herkesi kesmeye çalışırdı baktı güçlü biri var “ Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın” muhabbetine bağladı. Kaidouyu mu arıyordu yoksa hahahahhahaaha

Queen desen yine bir nebze eyvallah da, Çoğu Zou Arc’da Sanjinin tek attığı adam klasmanında hacı bırak bu işlerinskjsjdjdhd

Aynen mekana kocaman koni şeklinde bina keserek afilli giriş yapıyor lakin Apoo’dan kaçmıyor :D Apoo olmasa oradaki herkesi kesmeye çalışırdı baktı güçlü biri var “ Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın” muhabbetine bağladı. Kaidouyu mu arıyordu yoksa hahahahhahaaha
Yok Kaido'yu aramıyordu çantasını asacak bir vestiyer arıyordu :oleyo2:

Geliyor bir şey hissediyorum
Öleceğim engellemezsem biliyorum
Zoro beni kurtarır nede olsa biliyorum
Luffy derler bana geleceği görüyorum
Eğer saldırı yersem elalem ne der bana?
Mapuslara düşerim sonra

H
alimden anlamazlar tek yemeyenler
Ağlarım halime geceleri sessizce
Kata’cığım bekliyor beni hala
İstiyorum onunla bir gün buluşmak anla
Scratchmen Apoo ne yaptın bana?
İncitme benim duygularımı artık Oda...
Şaheser :alkis:
İşin komik tarafı Zoro Luffy ile normal yolda çizilince “abi kaptan ve sağ kol ya ikisi çok harika ve uyumlu” diyorlar sonra ikisi rezil olunca bu söyledikleri lafları yutup sevdikleri karakteri kurtarmak için gömçürmeye başlıyorlar. Hayretle okudum yorumları valla.
Luffy ve Zoro zaten kaçmaya karar verdiler. O kısımdan dolayı rezil oldular diyorsan tamam. Ancak bana göre rezillik Luffy'nin KO olmasıdır. İlla geleceği görmen gerekmez, saldırı geleceği kesin. Kaplasana kokayla kendini.

@Dattebayo..!

Bizim Luffy her arc ya baygınlık geçirir, tuhaf bir şekilde ezilir veya kaçar.
Bunu herkes biliyor ama senelerce şişirilen bir Zoro ezilip kaçtığı anda bu kabul edilemiyor ve zaten her arc bu duruma düşen Luffy’ye laf atılıp üstü kapatılmaya çalışıyor.
Luffy’nin olağanüstü olduğunu ve sorun yaşamadan ilerleyeceğini söyleyen çok az kişi var zaten en fazla onlar bu bölümle mors olmuştur ama kılıççıların %90’ı Zoro’yu öyle şişirdi ki kimse söylediklerinin arkasında durmayıp etrafa saldırmaya başladı.
Durum öyle iğrenç bir hal aldı ki spoiler yeni çıktığında “heyt be Zoro kaptanıyla geziyor” diyen adam bölümün tamamı çıkınca “Zoro kaçmıyor, ezik ve tek yiyen kaptanını kurtarmak için geri çekiliyor” diyebilecek kadar iğrenç bir hal aldı.
İşte mors olmamak için çok çırpınıyorlar. Luffy aştı ohoo diyorlardı, dedikleri gibi olsaydı Apoo gibi birine KO olmazdı. Luffy Apoo'dan her türlü güçlüdür. Ancak öyle arşa çıkardılar ki, Luffy'yi amiralden yonkoudan aşağısı kesmez modundalardı. Ne oldu? Oda gösterdi ki Luffy öyle aşmış bir yerde değil. Tersine geldi mi KO bile olur. OP zaten böyle bir seri. Kimsenin dokunulmaz olduğu falan yok. OP evreninde o algı olsa da gerçekler öyle değil.

Zoro meydan okuduğu dövüşten kaçmaz dedik kendi kendinize gelin güvey olmayı bırakmış torun torbaya karışmışsınız :oleyo2:

Ha yok siz her türlü kaçmaz dedik diye bir uydurma ile gelecekseniz atın bundan bahsettiğimiz yorumu morlaşalım güzel güzel. Tabi bu adamın 10 yıl önce de kaçtığını görüyorduk yani orada bir sıkıntı yok gidip takım adalara bakabilirsiniz. Ha olur bire bir kapışırken gücü yetmeyince aha dur kaçayım da kurtulayım derse, okuduğu meydandan kaçıp başka meydanlara sığınırsa gelin :gamyon:

@isko plotun iki yüzü bu, şimdi bizimkileri kesti yakında Kaido ve ekibini kesecek ne kadar büyük şanslar akıtılacak onu merak ediyorum :rolleyes:
Akıl mantık işi değil gerçekten, Luffy'nin dövüş içinde G4 bitti ben topuk demesiyle bunu aynı kefeye koymaları...

KO bayılmak anlamında kullanılıyor genel anlamda ringte bile yere düşen boksör için 10 saniye sayılır. Luffy'nin anlık bilinci sarsıldı, sersemledi ama hemen kendine geldi. Kullanılan anlam Luffy bayıldı şeklinde. Benim karşı çıktıgim o. Luffy de Kaido'nun gözleri kaydırdı yere çaldı onu bir süre yerde uzanıyordu. En çok Luffy de o kadar yerde uzanırdı olacak olan o.

Millet Zoro olmasa öldü idi diyor. He demekten başka bir şey kalmıyor.

Yanıldığım tek nokta Luffy hasar almamıştır demek. Almış sersemlemis.
Sorun Luffy'nin gözler gidik kollar sarkmış şekilde kalması. Kaç saniye bilmiyoruz ancak Zoro adamı taşımak zorunda kaldı. Kaido da bir anlık gitmiştir tabi ama adam öyle kalmadı ki. Kollar yanda uzanmıyordu. Kalktı G4 tankladı.

Sıkıntı falanca karakterin bayılması değil. Luffy bayıldıysa buna, Zoro da bayılır zaten. Ters ve öngörülemeyecek şiddetli bir saldırı belli ki. Bu kadar büyümesinin asıl nedeni bana göre, senin böyle bir şeye imkan bile vermemen ve Luffy'nin böyle durumlara düşmeyecek kadar aştığını iddaa ettiğini düşündüren yorumlar yapmandı. Benim açımdan durum bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık