Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dattebayo..!

Bizim Luffy her arc ya baygınlık geçirir, tuhaf bir şekilde ezilir veya kaçar.
Bunu herkes biliyor ama senelerce şişirilen bir Zoro ezilip kaçtığı anda bu kabul edilemiyor ve zaten her arc bu duruma düşen Luffy’ye laf atılıp üstü kapatılmaya çalışıyor.
Luffy’nin olağanüstü olduğunu ve sorun yaşamadan ilerleyeceğini söyleyen çok az kişi var zaten en fazla onlar bu bölümle mors olmuştur ama kılıççıların %90’ı Zoro’yu öyle şişirdi ki kimse söylediklerinin arkasında durmayıp etrafa saldırmaya başladı.
Durum öyle iğrenç bir hal aldı ki spoiler yeni çıktığında “heyt be Zoro kaptanıyla geziyor” diyen adam bölümün tamamı çıkınca “Zoro kaçmıyor, ezik ve tek yiyen kaptanını kurtarmak için geri çekiliyor” diyebilecek kadar iğrenç bir hal aldı.
Zoro nun söyldiği şeyin mantıksız olduğnu düşündüğünüz icin zoro kactı oluyo luffy nin karşısında croco lucci kata yok iki tane imparator var 4 yikimci var burda tam güclerinde bile luffy kaidoyu nasıl yenecek diyoruz birde bitik bir halde kaidonun karşısına cıkıp yenmesi sizi tatmin edecekse zoro kactı demek de haklısınız. :a:

Zoro nun söyldiği şeyin mantıksız olduğnu düşündüğünüz icin zoro kactı oluyo luffy nin karşısında croco lucci kata yok iki tane imparator var 4 yikimci var burda tam güclerinde bile luffy kaidoyu nasıl yenecek diyoruz birde bitik bir halde kaidonun karşısına cıkıp yenmesi sizi tatmin edecekse zoro kactı demek de haklısınız. :a:
İnatçı olunmaması gerektiğini Sanji taa önceden söyledi zaten ben niye zoro’yu bu sözü yüzünden kötüleyeyim?
Zoro’da inatçı olmayıp hatasının farkına varıp ilk saldırıya geçtiği durumdan vazgeçip Luffy ile birlikte kaçıyor bu kadar basit. Bu arada ben yazımda Zoro’yu eleştirmedim fark ettiyseniz.

İnatçı olunmaması gerektiğini Sanji taa önceden söyledi zaten ben niye zoro’yu bu sözü yüzünden kötüleyeyim?
Zoro’da inatçı olmayıp hatasının farkına varıp ilk saldırıya geçtiği durumdan vazgeçip Luffy ile birlikte kaçıyor bu kadar basit. Bu arada ben yazımda Zoro’yu eleştirmedim fark ettiyseniz.
Eleştirmediğnin farkındayım:D genel olarak yazdım coğunluk eleşetiryo. :flaugh:

Zoro meydan okuduğu dövüşten kaçmaz dedik kendi kendinize gelin güvey olmayı bırakmış torun torbaya karışmışsınız :oleyo2:

Ha yok siz her türlü kaçmaz dedik diye bir uydurma ile gelecekseniz atın bundan bahsettiğimiz yorumu morlaşalım güzel güzel. Tabi bu adamın 10 yıl önce de kaçtığını görüyorduk yani orada bir sıkıntı yok gidip takım adalara bakabilirsiniz. Ha olur bire bir kapışırken gücü yetmeyince aha dur kaçayım da kurtulayım derse, okuduğu meydandan kaçıp başka meydanlara sığınırsa gelin :gamyon:

@isko plotun iki yüzü bu, şimdi bizimkileri kesti yakında Kaido ve ekibini kesecek ne kadar büyük şanslar akıtılacak onu merak ediyorum :rolleyes:

Zoro maçası yemediği için kaçtı işte.

Sağ kol seviyesi dediğiniz gücünü hala görmedik bla bla diye övündüğünüz beklentiye girdiğiniz Zoro Apoo’nun Saldırısını görünce maçası yemedi ve topukları totoşuna vura vura kaçtı.

Sağ kol gücündeki Zorocuk neden Slash atamadı neden tek atamadı adama? Taktiksel geri çekilme mi yaptı kdkdjdjd Abi konuştukça batıyorsunuz önceden savunduğunuz çoğu şey elinizde patladı daha Apoo karşısında kaçan adam Sağ kol alacak yersen xd Plotun ağababası Zoroda aga kim ne derse desin. Fanları da anca Luffy üzerinden komiklik yapar perde arkasında gözler yaşlı, yürekler buruk kendinizi kandırmaya devam :Ddd

Sağ kol seviyesi dediğiniz gücünü hala görmedik bla bla diye övündüğünüz beklentiye girdiğiniz Zoro Apoo’nun Saldırısını görünce maçası yemedi ve topukları totoşuna vura vura kaçtı.

Sağ kol gücündeki Zorocuk neden Slash atamadı neden tek atamadı adama? Taktiksel geri çekilme mi yaptı kdkdjdjd Abi konuştukça batıyorsunuz önceden savunduğunuz çoğu şey elinizde patladı daha Apoo karşısında kaçan adam Sağ kol alacak yersen xd Plotun ağababası Zoroda aga kim ne derse desin. Fanları da anca Luffy üzerinden komiklik yapar perde arkasında gözler yaşlı, yürekler buruk kendinizi kandırmaya devam :Ddd
Apoo'dan önce başladılar kaçmaya. Luffy'yle beraber.

Başta böyle olur,sonra toparlarlar işte bilmiyor musun ? Arc sonunda illa sağlam birini yenecek Zoro,sonra seni bitirecekler benden demesi :D

Apoo'dan önce başladılar kaçmaya. Luffy'yle beraber.
Luffy bayıldıktan sonraki durumu diyorum ben. Kaptanına saldırmışlar sana saldırmışlar Apoo önünde duruyor ama Zoro kaçmaya yelteniyor neden? Birazdan Kaidoya kadar gücümüzü saklamalıyız cevabı gelir çaresizce :d Yazar bile sahnenin saçmalığından ne diyeceğini şaşırmış .......

Başta böyle olur,sonra toparlarlar işte bilmiyor musun ? Arc sonunda illa sağlam birini yenecek Zoro,sonra seni bitirecekler benden demesi :D
Yenecek zaten ama bu kaçışlarda bize az çok seviyesini belli ediyor. Hangi sağ kol Apoo karşısında R yapar? O vibe’ı aldıysan herhangi birinden söyle reis :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık