Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün yıldızı Denjiro aslında ..Ortaya çıkmayan bir şey kalmadı.Bütün boşluklar doldu.Artık sadece savaş ve sonuç odaklı bir manga okuyacağız.Aslında bu bölümler Oda için gerçek bir sınav.Umarım bir akslik çıkmaz

Kaido'nun karşısına malum 3'lünün çıkacağı kesindi zaten. Law'a boşuna çöp muamelesi çekmeyin. Dof hayvan gibi güçlüydü diyoruz ama dinletemiyoruz bir türlü. :/ @Millennium Wizard @Jiso yetişin ya Doffyciler!

3lü'nün didişmesi şahane. Bir araya geldiklerinde bunlara bir şeyler oluyor. :hhh:
Bunlar didişe dursun. Denjiro'nun ortaya çıkış şeklini de beğendim. :D

Wano'ya çakma Morgans kaçmış. :p

Edit: Kid'in tayfası sağlam görünüyor. Olan Killer'a olmuş. Yiğitlik göstergesi. Killer saygıyı hak ediyor. :sapkali:

Bu da law'ın kaido karşısın da hic bir şansı'nın olmadığını gösteriyo.
Law jack seviysende biri bana göre queen veya kingi yenebilir mi.?
3 yonkou Kid'in eline vermiş. Onda şans görürken Law'da niye görmüyorsunuz bende bunu anlamıyorum. :bilmem:

Hep söylüyorum. E.Oda bu karakterin önüne taş koymadığı müddetçe Kaido için bir şeyler net düşünmüştür. Bir şeyler net geliştirmiştir. Dün Çörekçioğlu Luffy'nin dediği gibi Doffy, Law için sadece bir eşikti. Sanji'nin kendi için WCI arcı eşik olması gibi...

Law meyve gücü itibari ile Kaidouya zarar verebilecek ender kişilerden. Hadi Doflamingo yediği zararı meyvesi ile dikerek azalttı. Aynı saldırıda Kaidouya ne olur merak ediyorum.

Onlar kılıcın sınıfı. 21liklerde niye 21 deniyor çünkü 21 kılıç var 12liklerde de aynı şekilde 12 kılıç var. Bu lig değil ki biri küme düşsün biri o lige çıksın. Mihawk ne diyor her kılıç onun kara kılıcı olabilir diyor. Bunu derken 12likler arasına çıkar manasında demiyor adam akıllı haki kullanabilirsen onun gücüne çıkabilir diyor. Şu an bu şekilde olan kılıç Hazan Suyudur tabi Ryuma kullanırsa. Şimdi de Enma da o potansiyel var. Ve potansiyelli Zoronun eline geçti. Ve aynı şekilde güçlenecek am bu 12 kılıç arasına gireceği manasına gelmiyor.

Benim dediğimi diyor. Teşekkürler...;)

Şimdi öncelikle Kedi ile köpeğin gücünü tartışmayacağım çünkü Luffy başkaları içinde kullandı diyorsun o zaman soru şu: Luffy 2 yıllık aranın sonunda ciddi bir şekilde kimlere bu “güçlü”tabirini kullandı? Şimdilik bu kısmı kapatıyorum.

Gelelim Hazan Suyu ve Enmaya. Çok yanlış yerden bakıp değerlendiriyorsunuz. Ufkumuzu açalım biraz daha. Burada da şu soruyu kullanayım. Sence Zoro Hazan Suyunu tam potansiyelinde kullanabiliyor muydu?
El Cevap: Hayır. Çünkü Zorodan önce kullanan Ryuma zamanında dünyanın en güçlü adamıydı bildiğimiz kadarıyla. Buna itirazın varsa söylersin. Peki Zoro öyle mi? Hayır. Çünkü şu an dünyanın en güçlü kılıç ustası değil ve hal böyleyken Hazan Suyunu nasıl tam gücünde kullanabiliyor? İşte o yüzden karşısına Enma diye bir fırsat geçti. Hem onu kara kılıç yapacak hem de onu kara kılıç yaparken kendini geliştirecek.

Son olarak gelelim şu kılıç sınıflarına. Yukarıda arkadaşa açıkladım. Pek tekrarlamayacağım ama bunlar kılıçların ustalarının elinden çıkmasına göre kaliteleri. Mesela buna örnek olarak Zoronun Mihawk ile dövüşünde diğer iki kılıcı kurulmasına rağmen şu an ismini hatırlamadığım beyaz kılıcı kırılmadı haki vesaire olmamasına rağmen. Neden? Çünkü kılıç sınıf olarak kaliteli bir kılıç da ondan Özetleyecek olursak bir kılıcı güçlü yapan etkenler:
1)Sınıfı (Bunun içine isimli olup olmaması lanetli olması falan giriyor)
2)Kara Kılıç olup olmaması
3) Kullanıcısının yeteneği
Tüm bunlar kılıcın tam potansiyelini ortaya çıkarıyor...
Sonuç olarak sınıf değişen bir şey değil...

EDİT: Birde kılıca alışma süreci var. Adam 2 yıldır Hazan Suyu kullanıyor bu yüzden onla bağ kurup alıştı. Başta onda da zorlanıyordu. Enmaya alışana kadar biraz acemilik çekecektir.
Derece dediği şey sınıfı zaten :D Onu bir belirteyim de :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık