Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ID ne alaka? Ben deniztaşı mermi olsa süzgece dönerdi dedim. Sen baya derine nüfus etmek istedin şu an. Olsaydı mermi manyağı olurdu. Bunu bile kabul etmek istemiyorsun. :hhh:
Yahu olmayacak şeyleri oluyormuş gibi yazıyorsun çünkü. Büyük bir savaş oldu bilmem biliyor musun? Orada gördüğümüz şey kairoseki kelepçeydi. Orada olsaydı reis herkese sıksalardı uğraşmadalardı hiç he? Bayağı mantıklı ya niye yapmadılar ki? WB falan bile mermi yedi o kadar 1 tane kairoseki sıksalardı o kadar mermi sıkacaklarına çok akılsız bunlar yav. :hhh:

Serinin mantığını az anla be Yuba. :S

Bir de derine nüfus etti diyorsun hani silah ürettin, adam öldürdün ama ben derine nüfus ettim... :D

ID’de ne oluyordu? :D
...

Yahu olmayacak şeyleri oluyormuş gibi yazıyorsun çünkü. Büyük bir savaş oldu bilmem biliyor musun? Orada gördüğümüz şey kairoseki kelepçeydi. Orada olsaydı reis herkese sıksalardı uğraşmadalardı hiç he? Bayağı mantıklı ya niye yapmadılar ki? WB falan bile mermi yedi o kadar 1 tane kairoseki sıksalardı o kadar mermi sıkacaklarına çok akılsız bunlar yav. :hhh:

Serinin mantığını az anla be Yuba. :S

Bir de derine nüfus etti diyorsun hani silah ürettin, adam öldürdün ama ben derine nüfus ettim... :D

...
Tüh be buradan vuramadık. Neyse önceden kadındı zaten Croco hahahah :D

Tüh be buradan vuramadık. Neyse önceden kadındı zaten Croco hahahah :D
Vurulacak birşey yok kendi çalıp kendi eğleniyor. :D

Croco mermiyle ölmüyor diye övdüğü tüm logialara olan birşey.Caribou da Oden'in yaşadığını yaşamazdı meyvesini kapatmazlarsa.Logiaların olayı bu zaten.Bu adamları bu yüzden övecek değiliz.Gerçek bedenlerine almış olup ölmeseydi överdik.

Hapisteki sıcak suya sokulma meselesi de sadece sokup çıkarma.1 dakikayı geçip geçmediği bile belli değil.Öyle 1 saat kazanda adam kaynatmıyorlar.Öldürmeyecek kadar sıcak suya sokuyorlarmış.Böyle kızgın yağa da değil arada çok fark var.Kaynar suyla banyo yapmak gibi.

Croco mermiyle ölmüyor diye övdüğü tüm logialara olan birşey.Caribou da Oden'in yaşadığını yaşamazdı meyvesini kapatmazlarsa.Logiaların olayı bu zaten.Bu adamları bu yüzden övecek değiliz.Gerçek bedenlerine almış olup ölmeseydi överdik.

Hapisteki sıcak suya sokulma meselesi de sadece sokup çıkarma.1 dakikayı geçip geçmediği bile belli değil.Öyle 1 saat kazanda adam kaynatmıyorlar.Öldürmeyecek kadar sıcak suya sokuyorlarmış.Böyle kızgın yağa da değil arada çok fark var.Kaynar suyla banyo yapmak gibi.
Lan övmedik işin eğlencesindeyiz hemen traşlara başlıyor siz Koffy fanları bir nefes aldırın lan. :D

Onun dışında sokup çıkarılma olduğu geçmiyor. Öyle olsa bile hiç etkilenmiyor adamlar. Onun dışında pek çok kişi dayanamıyor deniyor. 4. kat sıcaklığıda bir örnek bu olayda. Oranin sıcaklığında 3 katda ki kuş pişiyor, mahkumlar kuruyordu. O bölümleri bi tekrardan oku istersen. :D

Mantıklı. Sokup çıkarıyorlardır muhtemelen. İyi iyi buradan vurduk o zaman :D

Seçilmiş kişi muhabbetinde çok net bir ters köşe yiyeceğiz. Luffy çıkmayacak. Oda bu kadar klişe bağlamaz bu mevzuyu.

Oden in eline kendi kılıçları geçiyor plan yapıp kacacağına veya Kaido ya meydan okuyacağına kılıçları karısına veriyor çok ilginç ...Kabullenme mi yoksa Odanın sıvaması mı karar veremedim.:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık