Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deniztaşı mermiyi yese olacak şeyi söyle? Ne Twopiece'i söyle ne olur? Sanki mermiye kendi fiziksel gücüyle dayanmış gibi paylaşmışsın. Lol
Yahu kaç tane deniz taşlı mermi gördün seride? Onu geç elmas kadar sert bir madde bu kolay işlenmiyor denildi. Hele de böyle düz silahlarda olamaz.

Böyle bir şeyin varlığının bile olup olmadığı belli değilken sen bu silahı seri ürettirip bir de Croc'u öldürttün. Bu "Two piece" değil de ne? :D

Üye silindi 1004

Yahu kaç tane deniz taşlı mermi gördün seride? Onu geç elmas kadar sert bir madde bu kolay işlenmiyor denildi. Hele de böyle düz silahlarda olamaz.

Böyle bir şeyin varlığının bile olup olmadığı belli değilken sen bu silahı seri ürettirip bir de Croc'u öldürttün. Bu "Two piece" değil de ne? :D
Bazen unutkan ötesi bi adam olduğunu düşünüyorum. Law’ın eline giren çivi deniztaşından değil miydi? Two Piece diye sallayacağına seriyi unutma. Wano’lular bundan çivi yapmış. Demir topçuk yapmaları zor olmasa gerek.

Ol kardeşim tutan mı var seni? :rolleyes: Paslı kılıç koklayacağına biraz da tarih kokan lastiği çek ciğerlerine!
Tarih kokan lastik mi aha midem bulandı:gamyon:
@Yubashiri-sama

Adam tüfeğe gitmiş. Kaynar su olayından sonra reis burada da farkını konuşturmuş. :D

Ne olacak bu Odenin hali Yuba yaz biraz. :S

Bunu One Piece de ya da Two Piece de fark etmez kaynar suya at direkt ölür. Hem su hemde kaynıyor düşün artık :d

Bazen unutkan ötesi bi adam olduğunu düşünüyorum. Law’ın eline giren çivi deniztaşından değil miydi? Two Piece diye sallayacağına seriyi unutma. Wano’lular bundan çivi yapmış. Demir topçuk yapmaları zor olmasa gerek.
Nasıl yapıldığı belli değil. Silah olarak hele de ID'nin sıradan sayılabilecek korumalarının elinde olduğunu düşünmek ne kadar mantıklı geliyor sana?
Herkes ekmeğinin peşinde. :(
Ekmek yoksa pasta yeriz. :a:

Tarih kokan lastik mi aha midem bulandı:gamyon:

Bunu One Piece de ya da Two Piece de fark etmez kaynar suya at direkt ölür. Hem su hemde kaynıyor düşün artık :d
ID'yi unuttun heralde? Hatırla iyi hatîrla. :D

Üye silindi 1004

Nasıl yapıldığı belli değil. Silah olarak hele de ID'nin sıradan sayılabilecek korumalarının elinde olduğunu düşünmek ne kadar mantıklı geliyor sana?
ID ne alaka? Ben deniztaşı mermi olsa süzgece dönerdi dedim. Sen baya derine nüfus etmek istedin şu an. Olsaydı mermi manyağı olurdu. Bunu bile kabul etmek istemiyorsun. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık