Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğruysa Kaido kurtardı kendini.

Oden'in son konuşmalar hoş ama gereksiz duygusal. Drama Queen tam bu adam. :(

Oden'in geleceği ve olacakları bu kadar net biliyor olması seriye basbaya mistisizm katıyor. Hoşuma gitmedi.
Laugh Tale'de öğrendikleri her neyse geleceği de net şekilde göstermiş. Kış olacak falan tahmin olamayacak kadar net.

Ülkeyi kapatarak korumaya çalışıyorlarsa o "Belli bir güç" dediği bir kişi değil bir oluşumdur. Ülkeyi bir kişiden oluşan güce karşı sınırlarını kapatarak koruyamazsın.
Bhasedilen muhtemelen hükumet. Antik krallık da çıkabilir.
Kin'emon falan da Onigashima'nın kapıları kışın açılır diyordu. Tahminden öte, ama kehanet de olmayabilir. O adada sürekli kar yağması bunun bir deyişten fazlası olduğunu gösterir.

Ha, bu arada her geçen gün reenkarnasyon olayı güçleniyor. Buda pek istemeyeceğim bir olay. Luffy tüm yükü omuzlarında taşıyan adam olsun, Joy Boy'un reenkarnasyonu değil.

Övülecek birşey de yok.Tamam o kadar kansız değilmiş ama Oden'i paket edince adil olmadı tekrar dövüşelim diyecek kadar da onurlu değil.Sanırım bunu salaklık olarak görüyor.Adam elime geçmiş zaten diye.Orochi de paket etmişiz elimizde diyerek istemezdi.Yine kirli dövüş var ama eskisi kadar rezil denmez en azından.Rezil olan Kurozumi tarafı.Orochi 9 kına sözünü tutmak da istemiyor salma işinde.
Ben Oden-Kaido dövüşünden bahsetmiyorum. Benim için o dövüş belli zaten. Ki bölümler açıklandıkça gelişmeler beni daha da mutlu ediyor.

Benim bahsettiğim taklitçi kadın yüzünden Kaido küçümseyenlerin, durum bunun aksi çıktığındaki hal ve hareketleri. Ki zaten yapılan yorumlar birçok şeyi açıklıyor maalesef.:)

Ben Oden-Kaido dövüşünden bahsetmiyorum. Benim için o dövüş belli zaten. Ki bölümler açıklandıkça gelişmeler beni daha da mutlu ediyor.

Benim bahsettiğim taklitçi kadın yüzünden Kaido küçümseyenlerin, durum bunun aksi çıktığındaki hal ve hareketleri. Ki zaten yapılan yorumlar birçok şeyi açıklıyor maalesef.:)
Aslında çok farkeden birşey yok.Kadın kendi başına dönüşmüş olsa da tutup adamları Momo diye boğazına bıçak dayayıp Oden'e gösterdiler.Kaido adamlarına böyle kalleş davranışlarda bulunmamalarını öğretmeliydi.Her türlü ortamı kendi hazırlamış zaten.Emri kendi vermesi değerini daha fazla düşürürdü Kaido'nun sadece bu olmamış.

Aslında çok farkeden birşey yok.Kadın kendi başına dönüşmüş olsa da tutup adamları Momo diye boğazına bıçak dayayıp Oden'e gösterdiler.Kaido adamlarına böyle kalleş davranışlarda bulunmamalarını öğretmeliydi.Her türlü ortamı kendi hazırlamış zaten.Emri kendi vermesi değerini daha fazla düşürürdü Kaido'nun sadece bu olmamış.
Hyogoronun eşinden de bahsediyor olabilir öldürdüğü :bilmem:

Yesinler onurunu. Adamın niye dikkatinin dağıldığını bilmiyor mu da fırsat bulup yapıştırdı hemen? Öldürmüşmüş bak sen. Bütün adayı yok edip tahliye gemisi için ağlayan Aokiji samimiyeti.

MuzluYulafEzmesi

Ben Kaido sonradan pişman olsa bile , hatta özür dilese bile affetmeyeceğimi söylemiştim zaten . Kadının yaptığı hareketten faydalandığı sürece benim için kalleş benzeri nitelikle bir canlıdır . Bu kadar gururluysa kadının yarattığı fırsattan faydalanmaması gerekiyordu bence :) İnsanların zafer kazanmış gibi Kaido'nun adamlığını kutlaması komik :D Tabii affetmemiş olsam da hakkındaki düşüncelerim biraz değişti bunu belirtmem gerekiyor .

Oden zirvemdeyim demiş demek yaşasa daha güçlü olmayacaktı. Onun dışında Kaido'ya çok sallamıştım şu anki bilgiler doğruysa gözümde az biraz imajı düzelir. Bahsedilen belirli kişi Luffy.

Kim kime neyi nasıl öğretmeliydi orasını ben bilmiyorum. Eğer durum Kaido'nun bilgisi dahilinde değilse o zaman insanların tepkisini merak ediyorum sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık