Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi şey olur mu acaba. Kaido'nun taklitçi kadını bilerek ayarladığını düşünenler vardı. Bu yüzden Kaido'ya sallıyorlardı. Bakalım onlar ne diyecek. Yoksa hemen Kaido övmeye başlayacaklar mı...
Övülecek birşey de yok.Tamam o kadar kansız değilmiş ama Oden'i paket edince adil olmadı tekrar dövüşelim diyecek kadar da onurlu değil.Sanırım bunu salaklık olarak görüyor.Adam elime geçmiş zaten diye.Orochi de paket etmişiz elimizde diyerek istemezdi.Yine kirli dövüş var ama eskisi kadar rezil denmez en azından.Rezil olan Kurozumi tarafı.Orochi 9 kına sözünü tutmak da istemiyor salma işinde.

Kaido: Oden’ciğim kusura bakma ya. Şu kadın olayı ile alakam yok benim. Hem öldürdüm ben sonra onu için rahat olsun.

Oden: Allah razı olsun be Kaido. Ama bir sorum var sana? Madem bu kadar dokundu o olay neden o anda adamlık yapmadın? Şimdi kazanın içinde kaynıyorum o olay yüzünden. Özür dileyince adam mı sayıldın şimdi lan?!

Kaido: Bu beni ilgilendirmezzzzz. Ben özür dilediğim için KF’de bana adam diyeceklerrrr ehehehe.

Spoilerdeki bilgi doğruysa, Wano 800 yıl önce kapatılmış. Ryuma'nın, Wano kapatılmadan önce yaşadığını düşünüyordum. Teorisini de yazdım hatta.(Şurada.) Muhtemelen o zaman hükumeti yıkan güçler, yani bugünkü hükumet, Wano'ya da saldırdı. Ryuma bunları bertaraf etti ve daha sonra da Kozukiler, Wano'yu kapattılar. :gamyon:

Doğruysa Kaido kurtardı kendini.

Oden'in son konuşmalar hoş ama gereksiz duygusal. Drama Queen tam bu adam. :(

Oden'in geleceği ve olacakları bu kadar net biliyor olması seriye basbaya mistisizm katıyor. Hoşuma gitmedi.
Laugh Tale'de öğrendikleri her neyse geleceği de net şekilde göstermiş. Kış olacak falan tahmin olamayacak kadar net.

Ülkeyi kapatarak korumaya çalışıyorlarsa o "Belli bir güç" dediği bir kişi değil bir oluşumdur. Ülkeyi bir kişiden oluşan güce karşı sınırlarını kapatarak koruyamazsın.
Bhasedilen muhtemelen hükumet. Antik krallık da çıkabilir.

MuzluYulafEzmesi

Kaido: Oden’ciğim kusura bakma ya. Şu kadın olayı ile alakam yok benim. Hem öldürdüm ben sonra onu için rahat olsun.

Oden: Allah razı olsun be Kaido. Ama bir sorum var sana? Madem bu kadar dokundu o olay neden o anda adamlık yapmadın? Şimdi kazanın içinde kaynıyorum o olay yüzünden. Özür dileyince adam mı sayıldın şimdi lan?!

Kaido: Bu beni ilgilendirmezzzzz. Ben özür dilediğim için KF’de bana adam diyeceklerrrr ehehehe.
Bunu sabitlemek lazım konunun başına :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık