Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Çirkin şekilsiz Oden’in dans edişini görmek iştahımı kapattı. @killz0ne boşuna demiyor Wano ve halkı yamyamdır diye.

Aynısını düşündüm. Artık aklına meyve gelmiyor muhtemelen. Zaten aklına gelen son meyveleri de Dressrosa ve WCI’a saçtı. Zorlanıyor. Karasakal’ın meyve toplaması işine geldi adamın.

Ağır dayak yemiş salmayıp da napsın gariban.
Dayak yemekle alakalı değil. Adam tayfasını seviyormuş onları kaybedince de ruhsal olarak çökmüş. Oysa ki adamın elinde çok iyi meyve var ama adam onu tayfasını kaybetmesi yüzünden böyle saçma kullanıyor.

"Yolculuğunuza devam etmenize izin versem bile... Bu güç seviyenizle ölümle tanışmanız uzun sürmez... "Yeni Dünya"ya hiç hazır değilsiniz... Ne kadar iyi bir tayfa olursanız olun... Yenilmeniz kaçınılmaz! Sözlerim... tecrübemden ileri geliyor. Adamlarım... ünlü ve güçlülerdi... Buna rağmen neden onları kaybettim...?!!! Eğer onlar zombi olsalardı, ölmezlerdi. Böylece onları hiç kaybetmemiş olurdum!!! Zombiler yaralanmazlar!! Olur da yok edilirlerse, yerlerine geçecek birileri mutlaka bulunur!!!"

Kaido da kendini daha da geliştirmiştir ondan sonra böyle bir şey ortaya çıkıyor öyle olunca.

Üye silindi 5781

Bunlar ne saçma spoilerlar yahu.Herkes farklı bir şey anlamış :alkis::alkis:

Üye silindi 1004

Dayak yemekle alakalı değil. Adam tayfasını seviyormuş onları kaybedince de ruhsal olarak çökmüş. Oysa ki adamın elinde çok iyi meyve var ama adam onu tayfasını kaybetmesi yüzünden böyle saçma kullanıyor.

"Yolculuğunuza devam etmenize izin versem bile... Bu güç seviyenizle ölümle tanışmanız uzun sürmez... "Yeni Dünya"ya hiç hazır değilsiniz... Ne kadar iyi bir tayfa olursanız olun... Yenilmeniz kaçınılmaz! Sözlerim... tecrübemden ileri geliyor. Adamlarım... ünlü ve güçlülerdi... Buna rağmen neden onları kaybettim...?!!! Eğer onlar zombi olsalardı, ölmezlerdi. Böylece onları hiç kaybetmemiş olurdum!!! Zombiler yaralanmazlar!! Olur da yok edilirlerse, yerlerine geçecek birileri mutlaka bulunur!!!"

Kaido da kendini daha da geliştirmiştir ondan sonra böyle bir şey ortaya çıkıyor öyle olunca.
Duygusal birisi. Bizim tayfayı bile düşünecek kadar kibar ve sevecen. Üstüne tek bir adamı için Karasakal’ın mekanı basıyor. Moria’ya cidden yazık. Fillerin arasındaki çimene döndü.

Duygusal birisi. Bizim tayfayı bile düşünecek kadar kibar ve sevecen. Üstüne tek bir adamı için Karasakal’ın mekanı basıyor. Moria’ya cidden yazık. Fillerin arasındaki çimene döndü.
2 yıl arada biraz kendine gelmiş olsaydı iyiydi. Göründüğünde hala aynıydı. Öldü sanılıyordu 2 yıl arada da pek bir şey yapmamış gibi...

spoiler da oden smile yemiş olabilir yazıyo bunun dogru olma ihtimali yok o zamanlarda daha smile diye bir meyve yoktu.

Oden'i tehditle 5 yıl çıplak dans mi ettirmişler. İçler acısı bir durum. Komik değil çok üzücü gerçekten.
Ülkesine sırtını dönüp gitmesini unutmadık tabi ama Oda içimizi parçalama çalışmalarına başlamış sanırım.
Ancak fabrika mabrika demeden dalıp kesip atmıyor bunun altını doldurması gerekiyor. Belli ki çalışanları kendisi kurtaramıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık