Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ace iradeyi Luffy'e aktarmışmış...

Ace muhtemel Xebec ile bağlantılı Teach ile karşılaşmasaydı bayağı ilerlerdi yine. Bir kişi de mantıklı yazmamış yahu.

Herkesi Plot armorlu Luffy sanmayın şu seride. Ace'in kişiliği arkasını dönüp kaçacak tipte değildi. Roger da böyleydi Ace de böyle. Sadece şartlar, faktörler farklıydı. Kim bilebilirdi ki Roger'ın Garp ile birleşip indirdiği Xebec'in bağı olduğu Teach Roger'ın oğlu, Garp'ın ise bir nevi büyüttüğü çocuğa denk gelip kaderi değiştirecek! Kader...
Normalde çok da güzel kaçıyordu. Akainu azıcık kurnaz olup Ace'i tahrik edecek sözler söylemese Ace hala yaşıyordu. Hala aynı muhabbet.:D

Adam oğlunun en büyük KK adayı olacağına İNANIYOR bak inaniyor ama öyle oluyor mu hayır :D Shanks'tan anlayabilirdin bunu en basit serinin başında çizilen Shanks'tan veya Ace Romanın'da Shanks'ın ve Beckmann arasında geçen diyalogda Ace için söylediklerinden. :D
WB nin Ace için marineforda girmesi yıkması Luffy nin koşarak gitmesi Ace in potansiyelini hiç anlayamamıştım o zaman şimdi böyle dedin aydınlandım üzerine Shanks ın gelmesi Shanks la Beckmann öle demişse tamam ben yanlış çıkarım yapmışım o zamanlar.

Normalde çok da güzel kaçıyordu. Akainu azıcık kurnaz olup Ace'i tahrik edecek sözler söylemese Ace hala yaşıyordu. Hala aynı muhabbet.:D
Orasını bilemeyiz kaçacak olsa yine kaçardı. Roger da kaçmıyormuş bu durumlarda işte hala aynı muhabbet diyorsun. Ace fanı değilim hatalarını söylüyorum pek çok zaman ama bunlarda ortada olan şeyler.

WB nin Ace için marineforda girmesi yıkması Luffy nin koşarak gitmesi Ace in potansiyelini hiç anlayamamıştım o zaman şimdi böyle dedin aydınlandım üzerine Shanks ın gelmesi Shanks la Beckmann öle demişse tamam ben yanlış çıkarım yapmışım o zamanlar.
Ne alakası var Shanks Ace'in tam bir devrimci ruhunda olduğunu söylüyor(bil bakalım Ace öldükten sonra hangi kardeşinin devrimci olduğunu öğreniyoruz ve onun meyvesini yeyip iradesini taşıyor?), diğer yandan Shanks Ray'e Luffy için east blue'da bir çocuk ile tanıştım kaptanımızın sözleri ile aynı sözleri söylüyor resmen reenkarnasyon hali diyor sence bu durumda kim KK olmaya daha yakın oluyor?

Üye silindi 1004

Beyazsakal'a bile irade dersi verdi Luffy. Hala Ace irade geçirdi diyorlar. Beyazsakal bile "Aaaaa ben yanlış kazmaya oynamışım atı. Kızıl Saçlı velet bu işleri benden daha iyi biliyormuş" dedi. Beyazsakal bile Luffy'nin iradesine aşık olurken Ace ve irade kelimelerini bir arada kullanmayalım lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık