Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Bu irade olayını WB ölürken Luffy için söylüyordu Ace iradeside aktarıldı deyip Luffy gösterildi sahnede uydurma olarak söylemedim.
Uydurma demedim haklısın tabi. Fakat iradeyi Shanks çoktan aktarmış zaten. Beyazsakal'ın dediğinde D.'lik vurgusu çok daha yoğundu.

Üye silindi 1004

Shanks'ın askılık olmasına ne diyorsun? Önceden; Roger de şapkayı Shanks'a vermiş, onun KK olacağına inanmış, diyorduk. Halbuki Roger, Shanks'ı askılık niyetine kullanıyormuş. :hhh:
Baya dalgasını geçmiş. Hem kendi çocuğunun hayatıyla hem de Shanks'la Buggy'nin hayatıyla oynamış. Roger'la doğrudan alakası olmadığı için Luffy'nin psikolojisi nasıl rahat...

Roger kişilik olarak iyice düştü gözümde. Kral olmaktan başka hiç bir amacı yok öldükten sonra bile benim çocuğum olsun derdinde. Tayfanda Shanks var Buggy var. Tabi D. olmak gerekiyorsa başka. Ama Roger bildiğin korsandan başka bir şey değil ve ben korsanları sevmem. Yine de bölüm tam olarak çıksın da görelim.

Sen kalk Shanks'i Laugh Tale'in yerinin belirlendiği odaya alma kapıyı yüzüne kapat... Al işte D.'nin iradesi senin çocuğunu değil Sanks'in bulduğu çocuğu seçti : ))

Roger kişilik olarak iyice düştü gözümde. Kral olmaktan başka hiç bir amacı yok öldükten sonra bile benim çocuğum olsun derdinde. Tayfanda Shanks var Buggy var. Tabi D. olmak gerekiyorsa başka. Ama Roger bildiğin korsandan başka bir şey değil ve ben korsanları sevmem. Yine de bölüm tam olarak çıksın da görelim.

Sen kalk Shanks'i Laugh Tale'in yerinin belirlendiği odaya alma kapıyı yüzüne kapat... Al işte D.'nin iradesi senin çocuğunu değil Sanks'in bulduğu çocuğu seçti : ))
Tam cercevelet duvara as yazısı olmuş :alkis:

Beyazsakal'a bile irade dersi verdi Luffy. Hala Ace irade geçirdi diyorlar. Beyazsakal bile "Aaaaa ben yanlış kazmaya oynamışım atı. Kızıl Saçlı velet bu işleri benden daha iyi biliyormuş" dedi. Beyazsakal bile Luffy'nin iradesine aşık olurken Ace ve irade kelimelerini bir arada kullanmayalım lütfen.
WB Luffy marineforda gördü Ace iradesini gördü geleceği onun üzerine inşa etti Ace ölmeliydi en çok potansiyel onda gördük Teach vakasına kadar arkadaşı öldürüldü diye Teach aramaya çıktı bu potansiyel değil mi gerçekten güçlüydü Teach onu baya zayıflattı ama konu olarak Luffy işlendi bugünki çıkan sahneylede Ace en büyük aday olduğunu görüyoruz onu demek istedim oda böyle sahneleri boşa çizmiyor demek istediğim buydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık