Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968: Oden’in Geri Dönüşü

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    160
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden büyük i htimal orochiyi kesecek. Keserse eğer bu orochi nasıl hayatta kalıyor. kaioda da daha sonradan gelip ülkeye saldıracak gibi. Ama anlayamadigim neden ülkenin çoğu kozuki isminden nefret ediyor..

Oden büyük i htimal orochiyi kesecek. Keserse eğer bu orochi nasıl hayatta kalıyor. kaioda da daha sonradan gelip ülkeye saldıracak gibi. Ama anlayamadigim neden ülkenin çoğu kozuki isminden nefret ediyor..
Orochi değil yaşlı teyze o bence Odenin geldiğini haber alınca öyle bir plan yaptılar.Son sözleri bu gerçeği ele veriyor. Doğruya...bu bu herif deliydi..
Orochi Odenini biliyor, tanıyor böyle bişey demez normalde ama yaşlı nine aynen öyle derdi.
Orochi ölü bilinicek yer altından sinsi planına devam edecek doğru zamanda sahneye çikacak..

Orochi değil yaşlı teyze o bence Odenin geldiğini haber alınca öyle bir plan yaptılar.Son sözleri bu gerçeği ele veriyor. Doğruya...bu bu herif deliydi..
Orochi Odenini biliyor, tanıyor böyle bişey demez normalde ama yaşlı nine aynen öyle derdi.
Orochi ölü bilinicek yer altından sinsi planına devam edecek doğru zamanda sahneye çikacak..
Ben de o kadındır diye düşündüm. Kaido'nun silueti gözükseydi Orochi derdim ama şu haliyle Orochi değil gibi duruyor.

Oden çorbasına ya fb de timeskip ile geçeceğiz ya da biraz daha devam edecek.
  • Bu arada oden çorbası orochi uydurması da olabilir. Bir ihtimal hala yaşıyor olabilir oden.
  • Ben bir an önce denjironun bulunmasını ya da nereye gittiğini öğrenmek istiyorum artık.

Oha şimdi one piece stampede yi izledim en sonunda bu sayıdaki Roger ile rayleigh in çocuk muhabbeti var. Roger one piece i benim oğlum bulacak diyor. Oda bunu kim bilir ne zaman planladı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık