Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümün çizelgesini de ekledim. Flashback bitene kadar devam etmeyi düşünüyorum. Oden'in kaç yaşında, ne yaptığını karıştıranlar bakabilirler.
Bölüm 960-
41 yıl önce. Oden, 18 yaşında.
Oden'in tanıtımı.
Cenaze olayı.
Domuz saldırısı başlangıç

Bölüm 961-

Domuz olayı.

Bölüm 962-
Oden, 18 yaşında.
Oden, kınları toplamaya başladı.
Ashura'yı yendi.
39 yıl önce. Oden, 20 yaşında.
Kuri'yi düzeltti.
Kuri daimyosu oldu.
33 yıl önce. Oden, 26 yaşında.
Rocks Korsanlar'ı dağıldı ve güç kazanmaya başladı.
Inu ve Neko, Wano sahiline vurdu.

Bölüm 963-
Oden; Inu, Neko ve Kawa'yı kurtardı.
Kınlar, samuray olmak için çalışmaya başladılar.
30 yıl önce. Oden, 29 yaşında.
Oden ve ekibi, başkente geldiler.
Oden, babasıyla son kez görüştü.
Beyazbıyık Korsanları, Wano'ya geldi.
Oden, Beyazbıyık Korsanları ile tanıştı.

Bölüm 964-
Oden, 29 yaşında.
Wano'ya gelmelerinden 2 hafta sonra, Beyazbıyık Korsanları yelken açtı.
Oden; Inu, Neko ve Izo ile birlikte Beyazbıyık Korsanları'nı takip etti.
Oden, Toki ile tanıştı.
Toki de Oden ile birlikte Beyazbıyık Korsanları'na katıldı.
Toki, 26 yaşında. 800 yıl önce doğmuş.
Roger, gazete sayesinde Oden'den haberdar oldu ve onunla tanışmak istediğini söyledi.

Babalık'ın bandanasız saçı normal düz saç. SBS'de söylediği gibi çizmedi.

Roger'ın burun kıllarını da Roger'ı çizdiği son bir kaç bölümde normal bıyık şeklinde çiziyor.

SBS'de güzel trollüyor.
Wb'yi bilmem de Roger'ın bıyık muhabbeti sadece planmış galiba. Oda sadece öyle bir yapayım demiş sonra ya vazgeçmiş ya da vazgeçirilmiş.

Başka örneğini görmediğimiz için böyle bir çıkarımda bulunmak için erken gibi. Kaido'nun meyveden haberi var mı ki? Belki de kimsenin yoktur. Varsa bile, meyvenin nasıl bir şeye benzediğini, nerede çıkacağını falan bilmiyor olabilirler.
Doff Ace'in meyvesini buldu :D Nerden çıktığı da belirsizlik içindeydi. O zaman Kaido Wano'yu ele geçirirken meyve yememiş olabilir mi bir meyvenin görünümü hakkında bilgi sahibi değilse? Bazı meyve bulan kişiler nasıl meyveler hakkında bilgi sahibiydi?(Doff,Teach ve Shanks gibi)

Erken olduğunun farkındayım çıkarımın belirteyim :S Sorular ise kafada ki soru işaretleri :D

Bu bölümün çizelgesini de ekledim. Flashback bitene kadar devam etmeyi düşünüyorum. Oden'in kaç yaşında, ne yaptığını karıştıranlar bakabilirler.
Bölüm 960-
41 yıl önce. Oden, 18 yaşında.
Oden'in tanıtımı.
Cenaze olayı.
Domuz saldırısı başlangıç

Bölüm 961-

Domuz olayı.

Bölüm 962-
Oden, 18 yaşında.
Oden, kınları toplamaya başladı.
Ashura'yı yendi.
39 yıl önce. Oden, 20 yaşında.
Kuri'yi düzeltti.
Kuri daimyosu oldu.
Rocks Korsanlar'ı dağıldı ve güç kazanmaya başladı.
Inu ve Neko, Wano sahiline vurdu.

Bölüm 963-
Oden; Inu, Neko ve Kawa'yı kurtardı.
Kınlar, samuray olmak için çalışmaya başladılar.
30 yıl önce. Oden, 29 yaşında.
Oden ve ekibi, başkente geldiler.
Oden, babasıyla son kez görüştü.
Beyazbıyık Korsanları, Wano'ya geldi.
Oden, Beyazbıyık Korsanları ile tanıştı.

Bölüm 964-
Oden, 29 yaşında.
wano'ya gelmelerinden 2 hafta sonra, Beyazbıyık Korsanları yelken açtı.
Oden; Inu, Neko ve Izo ile birlikte Beyazbıyık Korsanları'nı takip etti.
Oden, Toki ile tanıştı.
Toki de Oden ile birlikte Beyazbıyık Korsanları'na katıldı.
Toki, 26 yaşında. 800 yıl önce doğmuş.
Roger, gazete sayesinde Oden'den haberdar oldu ve onunla tanışmak istediğini söyledi.
Eline sağlık.

Meyvelerin çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgiye sahip miydik? Meyvelerin 800 yıl önce de olduğunu öğrendik, acaba meyveler başlangıçtan beri var mıydı?
Şeytan Meyveleri'nin zaten Antik Krallık da yapıldığına dair teoriler vardı. O zamanlar Antik Krallık vardı zaten. Bu yüzden teoriye destek çıkan bir bilgi oldu bu. Neredeyse 100 yıl önce meyvelerin var olduğunu biliyorduk. Şimdi daha eskisini öğrendik. Şöyle de bir ayrıntı var. 800 yıl One Piece evreni için çok da uzun bir süre sayılmaz. Alubarna Sarayı 4000 yıl önce yapılmış mesela. Ayrıca çakal ve şahin, Alabasta'nın koruyucu muhafızları olarak biliniyor. Bence Alabasta kurulduğu günden beridir Çakal ve Şahin meyveleri sürekli yeni muhafızlara geçiyordu. Yani bana göre Şeytan Meyveleri çok daha eskiden beridir var.

Doff Ace'in meyvesini buldu :D Nerden çıktığı da belirsizlik içindeydi. O zaman Kaido Wano'yu ele geçirirken meyve yememiş olabilir mi bir meyvenin görünümü hakkında bilgi sahibi değilse? Bazı meyve bulan kişiler nasıl meyveler hakkında bilgi sahibiydi?(Doff,Teach ve Shanks gibi)

Erken olduğunun farkındayım çıkarımın belirteyim :S Sorular ise kafada ki soru işaretleri :D
Doflamingo, bir bakıma yer altı dünyasını yönettiği için meyve eline geçmişti sanırım.
Meyvenin neye benzediği derken, her meyvenin görüntüsünün farklı olmasını kastettim. Yani Zaman Zaman Meyvesi'nin neye benzediğini bilmemeleri bir handikap. Kaldı ki, böyle bir meyvenin varlığından haberdarlar mı, o bile belli değil. Demek istediğim; meyve hala bir yerlerde mevcut olabilir ama bulunamamıştır.
Teach, meyveler hakkındaki bir kitaptan edinmişti meyvesi hakkındaki bilgileri.
:sapkali:

Yıllardır bu seriyi okuyorum, ilk kez bir karakterin fanı olmayı düşünmeye başladım.
Seni Katakuri fanı yapamadık direkten döndü Oden fanı yapalım. Seride üst üste iki ark gerçekten farklı ilgi çekici iki karakter sevdirdi bize Oda aç kalmışız böyle karakterlere.

Ayrıca bu bölüm eski One Piece bölümleri tadını verdi o tadı da özlemişim. Sanki Luffy maceraları izliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık