Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda önce op evrenini mi çizdi yoksa karekterleri mi yoksa hikaye örgüsünü mü...
Yoksa herşey bir toz bulutuyla mı başladı o tozu dumanı oden çıkarmıştır belkide...
Oda ilk luffy çizdi baktıki bu oğlan olmamış, işte o zaman dediki daha iyisini yaparım ve odeni çizdi. ( Biraz tipten kaybediyor amma başrol yakışırdı sana be reis...Seni vuran eller kırılsın... sana darbe yapanların çapraz bağları kopsun wononun yiğit samurayı...)

Bu arada baktım da biz sadece Oden’in Fb’ini okumuyoruz.

Whitebeard,marco,jozu,vista,neko,ino artı Roger,Rayleigh,buggy,shanks

gibi karakterlerin de Fb’ini okuyoruz aynı zamanda.
Mesela ben Wb’yi görünce ve marco’nun küçük çaylak halini görünce acayip bir haz alıyorum ama Wano’da geçen iki bölümde sadece kinemon biraz ilgimi çekmişti.

Bu arada baktım da biz sadece Oden’in Fb’ini okumuyoruz.

Whitebeard,marco,jozu,vista,neko,ino artı Roger,Rayleigh,buggy,shanks

gibi karakterlerin de Fb’ini okuyoruz aynı zamanda.
Mesela ben Wb’yi görünce ve marco’nun küçük çaylak halini görünce acayip bir haz alıyorum ama Wano’da geçen iki bölümde sadece kinemon biraz ilgimi çekmişti.
WB'yi kasıntı baba olarak görüyordum. Bu bölümle ısındım adama biraz.

Üye silindi 1004

Daha genç bir baba olduğundan kasıntılığı o kadar yoğun değil. Yaş aldıkça ve yükseldikçe kasıntı bir babaya dönüşmüş. Normaldir her erkeğin başına gelir.

Böyle yaşama sevinci olan bir karakterin ölümü herhalde seride ki en acıklı bölüm olacak

Kata değiştirtmedi. Oden değiştirtecek mi acaba resmi.

Bence değişme. Smoker ismini görünce karakterden önce sen geliyorsundur akla : ))
Bu adamın eksi hiç bir yönü yok. Kasıntı desen değil, şerefsiz desen değil. Yeni şeylere o kadar aç ki verdiği tepkiler yaptığı şeyler aşırı çocuksu ve anlaşılabilir yapıyor onu. Kendince bir aurası var adamın. Köyden indim şehire gibi bir şey de değil bu. Adamı tutacak güç yok. :D:D:

Tüm dünyayı gezip, kendinden güçlü kılıç ustası bile bulamamış olabilir :p Mihawk'ın bu öldükten sonra en iyi kılıç ustası olduğunu düşünmeye başladım.
Doğallığını çok sevdim. Ayrıca iyi yürekli bir insan.
Yakışır.
Oden'in kütüphane konusunu bile heyecanla bekliyorum. Adamın her şeyi heyecanlandırıyor. Ben Ryuma'dan aynı etkiyi bekliyordum; Oda, Oden ile vurdu.
Çok iyi bir karakter.
Demiştim sana, Oden açıklandığında buralar fan dolacak diye.:D Luffy kaç kişinin hikayesine öyle tepki vermiştir?
Aynısını ben de dedim, hem de çok daha önceden.

Wb oğulları dışında herkese karşı kasıntı bence ama bi oğlu oldun mu seni koruyup bütün sevgisini sunar. Bunun en iyi örneği squardo. Oğlu olduğun zaman akşam Wb ile içip gülüp eğlenebiliyorsun:D ah şu ortamda olmak isterdim. Marco çok şanslıydı o meyveyle Wb’nin adamı olmak vardı şimdi:üzgünüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık