Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğim gibi çıktı. Oden wbnin en güçlü adamı. Marco daha miço. WB odenin gücünü sezip tayfasına siz geride durun diyor, tam güç bisento sallayıp üstüne haki patlatıyor ama gene de geri püskürtme yok. Oden ise haha diye kahkaha atıyor. Ciddi ciddi rayı tutan oden çıkabilir. Bu da demektir ki, Roger raftele 2 tane ray gibi adamla gitti. o tayfayı ver bana ben de kk olurum.

İşte beklediğimiz buydu. Yok 123456789 yaşında şunları yaptı, yok domuz kesti, yok 30 sene önceki Shutenmaru'yu yendi... Ne gerek var böyle şeylerle ayağında top çevirmeye, 30 sene önceki WB ile tek bir kılıç tokuşturması yetti bu adam güçlü demek için. Oden'e ısınamamış olanların kafasındaki soru işaretleri bu bölüm ile birlikte yok olacaktır bence, en azından benim için öyle oldu. WB deprem meyvesini daha yememiş muhtemelen, Deprem meyvesini yediği zaman Garp ve Roger seviyesine çıktı teorisi doğru çıkacak mı bekleyip görelim.

Orochi bir çakallık yapıp ve Oden vs Kaido'yu etkilemiş gibi..:s Sukiyaki'nin ihaleyi yükleyebiliriz bence Orochi'ye. Oden ve Sukiyaki'nin son görüşmesi olduğuna göre; Oden denize açılacak, Sukiyaki ölecek ve Oden geri dönüp Shogun olacak. Sonra Oden, Roger ile tekrar denize açılacak ve Orochi; Oden'in kuyusunu kazmaya başlayacak. Şuan gidişat böyle.

Momo'nun doğabilmesi için Toki ile 1 yıl 3 ay içinde karşılaşmaları gerekiyor, bakalım nasıl başlamış mevzular.

Dediğim gibi çıktı. Oden wbnin en güçlü adamı. Marco daha miço. WB odenin gücünü sezip tayfasına siz geride durun diyor, tam güç bisento sallayıp üstüne haki patlatıyor ama gene de geri püskürtme yok. Oden ise haha diye kahkaha atıyor. Ciddi ciddi rayı tutan oden çıkabilir. Bu da demektir ki, Roger raftele 2 tane ray gibi adamla gitti. o tayfayı ver bana ben de kk olurum.
Reyiz boşlukları müthiş dolduruyorsun.

@Roronoa Zoro

Spoiler veren eleman, başkente geliş sayfasını Beyazbıyık olayından önce görmüş. Ondan tayfadan ayrılıp geri dönmüş olarak düşünmüş.

Adam gerilerek sımsıkı tutup kral haki ile bastırarak vuruyor. Wbnin tayfası çarpışmanın etkisi ile geriye savruluyor.

Ciddi ciddi oden mihawktan önceki en güçlü kılıç ustası çıkacak gibi.
Kral hakisiyle mi vuruyor yeni mi çıktı bu reis? İşin garibi şu Oden b.haki basarken niye WB basmıyor onu sormak lazım. :D

Bu bölümden sonra Oden hakkında kötü düşünen kalmaz sanırım. Günümüz dünyasına bile mesaj yollamış adam resmen:
Ancak yine kendi tarzında. Öyle bırakıp gidiyormuş. :D

Burada resmen duygulandım. Sırf Yasuie'nin yanında bir dönem çalıştı diye, Orochi'ye yardım ediyor. Bu adamın ölümünde ciddi ciddi gözümden yaş akabilir:
Yeri geldiğinde de bu kadar ince düşünceli oluyor işte. Orochi, manga tarihinde en nefret ettiğim karakter olabilir.

Kral hakisiyle mi vuruyor yeni mi çıktı bu reis? İşin garibi şu Oden b.haki basarken niye WB basmıyor onu sormak lazım. :D
WB de basıyor kral haki. Kral haki çarpışması olunca elektrikli dalga çıkıyor. Kral haki muhtemelen saldırı gücünü daha da arttırıyor. Bu henüz tam belli değil. Ama bir sebepten kral haki de patlatıyorlar. Örnek katakuri çarpışması, dof çarpışması ve doncincao çarpışması. Oden kılıç ustası ve kılıcını karartması gerek. O yüzden koka basması normal. Ömrü yetmiyor karartmaya ama. WB koka yerine ya haki basmadı ya normal bastı ya da ileri seviye haki kullandı bilemeyiz.

WB de basıyor kral haki. Kral haki çarpışması olunca elektrikli dalga çıkıyor. Örnek katakuri çarpışması, dof çarpışması ve doncincao çarpışması. Oden kılıç ustası ve kılıcını karartması gerek. O yüzden koka basması normal. Ömrü yetmiyor karartmaya ama.
Kral haki falan basma yok iki tane h.haki kullanıcısı çarpıştığında oluyor o dalgalanma WB basıyorsa Oden de basıyor demektir bu senin mantıkla bakarsan kısacası karşında ki kişide h.haki yoksa o efekti göremezsin zaten. Kılıç ustasına özel bir şey değil b.haki onu da belirteyim WB'nin basması için kılıcını karartma amacı olmasına gerek yok daha güçlü vuruş için gerekli bir şey b.haki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık