Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm harikaydı. Oyaji'yi görmek bile yetti bana. :) Oden çok ilginç bir adam, gittikçe seviyorum.
Inu-neko-Kawa 3lusu o kadar sevimliki söylemeden geçmeyelim. :gamyon:

5 kmden birinin saldıracağını sezen Oyaji ve Squardo'nun atağını yiyen Oyaji. Şanslısınız apolet sevenler dedirten bir bölüm. :)

Babalık buldu beni delinin biri demiştir içinden son panelde :D Shirohige'nin görünmesi bile bir bölümü iyi yapar mı yapıyor büyük adamdı...İlk başlarda Oden'ı zerre sevmedim ama şu bölüm farkettimki hafiften kanım ısınmaya başladı güzel ekip kurdu.

Nekomamushiyi seviyorum ya :gamyon: Net favori karakterlerimden

Güzel bölüm. Üçü de sevimliydi baya

Çok iyi bölümdü.

Oden'nin değeri her bölüm artıyor.

Bu üçlü ayrıca güzeldi.

Üstüne bir de kral haki çarpışması var.

WB'ye o sözleri söyletmesi boşuna değil. WB burada yonkou gücündeyse ve BM Queen'i yerden yere vurup küçümsüyorsa ve Queen hiç bir şey yapamıyorsa sanırım Oden Rayleigh'in birazcık altı seviyede falandı. Rayleigh dengi de olabilir. Bilemiyorum.

Tek bildiğim şey Oda bu adam güçlü haberiniz olsun demeye getiriyor. Oden'in gücünü inkar etmeye gerek yok artık.

Bölüm harikaydı. Oyaji'yi görmek bile yetti bana. :) Oden çok ilginç bir adam, gittikçe seviyorum.
Inu-neko-Kawa 3lusu o kadar sevimliki söylemeden geçmeyelim. :gamyon:
Eve alasım besleyesim geldi baya tatlılar. :D

Üstüne bir de kral haki çarpışması var.

WB'ye o sözleri söyletmesi boşuna değil. WB burada yonkou gücündeyse ve BM Queen'i yerden yere vurup küçümsüyorsa ve Queen hiç bir şey yapamıyorsa sanırım Oden Rayleigh'in birazcık altı seviyede falandı. Rayleigh dengi de olabilir. Bilemiyorum.

Tek bildiğim şey Oda bu adam güçlü haberiniz olsun demeye getiriyor. Oden'in gücünü inkar etmeye gerek yok artık.

Eve alasım besleyesim geldi baya tatlılar. :D
Wb burada 40'lı yaşlarında Oden ise 29 olması gerekiyor. wb tam zirve gücünde olmasa bile yazdığın gibi Oda ''Bakın bu adam güçlü'' demek istiyor.

@Roronoa Zoro

Oden hakkındaki dedikoduları Orochi yayıyor galiba. Para çalma olayını bilen fazla kişi yoktu. :/ Wano halkı çok yanlış anlıyor bu yiğidi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık