Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tahmin ettiğim gibi Oden Wb tayfasına ezilerek, emir altına alınarak girmemiş, beni alın diye kılıç tokuşturmuş, tayfaya katılmak için az kalsın alayını biçecekmiş. Sevdim bu adamı :D

Bu güçte bir adam denize açılıp korsan oluyor, böylece sürekli birileriyle dovusup dahada güçlenmesi lazım. Hal böyleyken kaido nün 1vs 1 de odeni alması bana pek mantıklı gelmiyor. Bence orochi odeni zayıf düşürecek birşeyler yaptı.... Yazık olmuş adama. İlk çıktığında çok sevmesemde son iki sayıda baya ısındirdi..

Bu güçte bir adam denize açılıp korsan oluyor, böylece sürekli birileriyle dovusup dahada güçlenmesi lazım. Hal böyleyken kaido nün 1vs 1 de odeni alması bana pek mantıklı gelmiyor. Bence orochi odeni zayıf düşürecek birşeyler yaptı.... Yazık olmuş adama. İlk çıktığında çok sevmesemde son iki sayıda baya ısındirdi..
Forum bir türlü dengeyi tutturamıyor.

Oden etkileyici olsa da bunları görüp Kaido bu adamı normal 1 vs 1'de alamadı demek garip yahu. Oden sonuçta KK değil. Kaido ondan daha güçlüdür. Almıştır.

Kaido için eğer 1 vs 1'se Kaido alır diyorlar. Adam herkese dalaşmış bir tip. BM'ın kelepçesini çıkarıp kapışan bir tip.

Oden'in güçlü olması Kaido'nun onu hakkıyla alamayacağı sonucunu doğurmaz ki.

Yarın bir gün bir karede Oden'i güçsüz gösterecek bir şey oldu mu bu sefer Kaido teklemiş geçmiştir muhabbeti başlar. Ortayı bulamıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık