Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Odenin yaşlarındayken (bebe çocukluk zamanı) ne yapıyordu onu da söylesene ;)
Garp'ın eğitimleriyle boğusuyordu. Garp kendi diyor seni timsalara atmam , balona bağlamam felan filan diye 7 yaşında Ace ve Sabo ile birlikte Korsanlara karşı savaşıyordu reyiz.:D

Ama şunu da kabul etmek lazım şu ana kadar Oden ile Big Mom'ın doğuştan gelen güçlerine ayrı bir vurgu yapıldı. Bu ikisi arasında sıralama döner gibi duruyor.

Son düzenleme:
2 yıl öncesiolayı. Hatta beyaz sakal sen nasıl ölmeyi başardın demişti,gökyüzünden atlarken.
Yok dostum onu demiyorum wano olaylari 20 yıl öncesine dayanıyor.Kaido ne zamandan beri ölmek istiyor bize gösterilen yakın tarih belki 20 yıldan beri ölmek istiyor belkide bu süre içinde birşeyler oldu bir lanete maruz kaldı ölmek istiyor olabilir orasını gösterirlerse öğreniriz

Oden gerçekten de Luffy ile iyi anlaşır ve onun sağ kolu olabilirdi. Roger ve Wb'nin gemisine binen Luffy'nin de hayranı olurdu. Tabii Luffy'nin de max gücünde olduğunu varsayarsak .

Bu arada Luffy olsa o domuzu yerdi. xd

Oden'in yaptıklarını yaşı ile yani kronolojik olarak anlatmaya başladı Oda. Bu yüzden 1 yaşından 18 yaşına kadar olan olayları 2 bölümde anlatmış oldu. Muhtemelen Ashura'yı yendiği savaş ile Roger'ın gemisine katıldığı zaman aralığını 3-4 bölümde anlatacağını tahmin ediyorum. Yani Ashura savaşına kocaman 1 bölüm ayıracağını hiç sanmıyorum. İlla 1 bölüm ayıracağı savaş olacaksa o da Kaido ile yaptığı ve ölümüyle sonuçlanacak olan savaştır. Manganın iddiasına göre çorba yapıldığı ve 9 Kın'ın Toki sayesinde 20 sene sonraya gönderildiği sahne ile flashback bölümleri bitecektir.

Ben şahsen Oden'i oldukça sevdim. Hem Hajime no İppo mangasıngaki Takamura'ya oldukça benzemesi hem de özgür ruhu benim bile peşinden gitmeyi istememe neden oldu. Ana hikaye bölününce genelde mızmızlanan biri olarak Oden bölümleri hiç böyle hissettirmiyor. Aksine eski Wano'yu eski One Piece dünyasını görmek, beni ana hikayeden daha çok mutlu etmeye başladı.

En sevilen karakterler arasına Oden'in şimdiden girdiğine eminim. E, Luffy'nin sadece hikayelerden bile olsa hayranlık duyduğu birini sevmemek olmaz tabi :)

Yok dostum onu demiyorum wano olaylari 20 yıl öncesine dayanıyor.Kaido ne zamandan beri ölmek istiyor bize gösterilen yakın tarih belki 20 yıldan beri ölmek istiyor belkide bu süre içinde birşeyler oldu bir lanete maruz kaldı ölmek istiyor olabilir orasını gösterirlerse öğreniriz
Madem Kaido ölmek istiyor, neden iki şeytan meyvesi yemiyor?
Lanete maruz kaldı ve yese de ölemiyorsa meyveler ile bile ölemezken gökyüzünden atlayarak ölebileceğini düşünmesi neden?

Ölmek istemesi bana kalırsa mecazi bir söyleyiş. Çok canım sıkılıyor demeye getiriyor. Yoksa gerçekten öleyim derdinde değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık