Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her adamını bu hızda toplayacaksa işimiz var. En uzun ama en güzel fb potansiyeli olmaya aday bir fb yine de.

Kinemon <3 Otsuru. "Ölsem kimse beni umursamaz." diyince nasıl da vuruyor Kinemon'a. Umarım çocukları vardır bu çiftin.

Seride 15 yaşından büyüğe miço dendiğini görmedik, Kaido 15 yaşında olsa, şu an 54 yaşındadır, 20 sene önce 34 yaşında bu sırada da Oden 39 falandır. Yani Kaido, Luffy'nin milletin adasını basıp düzeni oturtmasının tam tersini yapmış asdjkasjd. Gerçi bi' anlamda düzen oturtmuş, koydu mu iyi oturtan bir abimiz.
Bir de Ashura'nın fb'sinden benim anladığım Oden en sağlam 2 herifiyle birlikte girmiş Kaido'ya, Kaido'nun yanında adam vardır diyen bir daha düşünsün, Jack 8-9 yaşlarında o zaman, Jack ile Queen sanmıyorum ki Kaido ile aynı yaşlarda olsun, özellikle Queen şu an 40larında duruyor.

2 yıl öncesiolayı. Hatta beyaz sakal sen nasıl ölmeyi başardın demişti,gökyüzünden atlarken.
Bu power up olayı işlemez bence. Bu kaido hayvanı ya g5 ( ki sanmıyorum geleceğini belli de olmaz ya) ya da uyanış abi başka yolu yok gibi haki kasıyo luffy ama sittin sene öyle inecek gibi durmuyor gerçi law reis ve kid işin içine dahil olucak gibi tahminen ama bakalım.

Bari şu flash back kısa sürse 20-30 bölüm falan :flaugh:

Bu arcda en çok övülecek iki karakter Oden ve Kaido. Birisinin adını ne zamandr duyuyoruz diğeriyse arc bossu. Luffy'nmi rakibi olduğundan dolayı Kaido'ya Oden'i hileyle indirdiğini düşünmüyorum. Yani en azından zaten yenemezdim ben bunu en iyisi hile yapayım durumu olmaz. Kaido Big Mom'ı bile çözdürüyor. O dövüş nasıl oldu o da önemli. Her halükarda her iki karakterin gücünü ezmeden gömmeden işleyeceğini düşünüyorum. Sanki Kaido yenmiş Oden'e de ezildi olmasın diye Kaido'ya bir hediye bıraktırtmış gibi mangaka.

Bu power up olayı işlemez bence. Bu kaido hayvanı ya g5 ( ki sanmıyorum geleceğini belli de olmaz ya) ya da uyanış abi başka yolu yok gibi haki kasıyo luffy ama sittin sene öyle inecek gibi durmuyor gerçi law reis ve kid işin içine dahil olucak gibi tahminen ama bakalım.

Bari şu flash back kısa sürse 20-30 bölüm falan :flaugh:
Ağzını yayıh4 buçuk yıl çabuk geçer. 1 buçuk yıl WANO
2 yıl dragon ve kralların kralı.

@Alpamis

Kaido gibi dövüş ve ölüm meraklısı bir adam Oden'i neden dalavere ile yensin? Kaido kötü olsa da delikanlı birisine benziyor.

Luffy ile dövüşürken bile saldırılarını aldı. Bekledi bekledi sonra yapıştırdı.

Kaido kaç yıl önce Wano'yu ele geçiriyor? Oden amiral gücünde çıksa bile Kaido hakkıyla kafasına vura vura yenmiştir.

Oden'in seviyesi de şüpheli. Hem WB'nin hem de Roger'ın gemisinde takılıyor. Roger'ın sağ ve sol kolu olan Gaban ve Rayleigh'ten güçlü mü bilmiyoruz. İkisinden güçlü ise ve Roger'ın KK olmasında parmağı varsa bir dengesizlik yaratıyor.

WB'nin 2. tümen komutanlığı ve Roger'ın 3. adamı eksik. Bu boşluğu dolduran birisi olabilir.
Wb nin 2.tümen komutanını öldüren Karasakal değilmiydi? Meyve muhabbeti yüzünden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık