Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yollamazsin adamı. Adamlarını harcayarak da devrim olmaz. Savaş acmayacaksin o zaman.

Sanjiyi kurtarmaya Usoppu yollayıp Zouda ziyafet vererek Usopp ölmez demekle aynı şey bu.
Yalnız Sabo Usopp değil ki. Sabo Zoro'dur orada.

Dragon giderse olay kurtarmaktan ötesine geçer. 2 amiral varsa Akainu, Kizaru, Garp filan da gelir. Luffy mesela Zoro, Franky, Robin ve Usopp'u almadı yanına. Çünkü indirmeyecekti Big Mom'ı. Alalım kaçalım olacaktı. Ama yine de Big Mom'ın nefretini çekmiş oldu. Burada da olay aynı. Kuma'yı al, dövüşmeden kaç ve savaş ilanını yap.

Acaba bizim denizkizinin alabasta icin uzulmesinde, bu ihtiyarlarin onunde egildikleri kralin bir iliskisi olabilir mi? İhtiyarlarin emriniz nedir, kimin inmesini istiyorsunuz tarzinda sorduklarinda elinin altindaki resimlerde vivi de vardi.
Kendimce sabo olmedi fakat ya agir yaralandi yada yakalandı. Dragon'a tuzak kurmak icin kullanabilirler. Ama iki amiraldende kacmissa sabo saglam sekilde, yuh artik derim.
Son olarakda guclu adamlari seven karasakal acaba bu sefer kimi kendi tayfasina katmak isteyecek cok merak ettim.
Drake ise nedense sasirmadim. Onda hep bir casus havasi seziyordum yada tahmin ediyordum fakat bizim coby nin de onun adami olacagini tahmin etmezdim. Bu noktada da biraz aklim karisti yani cp zaten denizcilerin gizli suikasci ve casus timi degilmiydi, bu kilic casusluk timi niye var. Denizcilerle dunya hukumeti arasinda gorus ayriliklari mi var acaba

Yalnız Sabo Usopp değil ki. Sabo Zoro'dur orada.

Dragon giderse olay kurtarmaktan ötesine geçer. 2 amiral varsa Akainu, Kizaru, Garp filan da gelir. Luffy mesela Zoro, Franky, Robin ve Usopp'u almadı yanına. Çünkü indirmeyecekti Big Mom'ı. Alalım kaçalım olacaktı. Ama yine de Big Mom'ın nefretini çekmiş oldu. Burada da olay aynı. Kuma'yı al, dövüşmeden kaç ve savaş ilanını yap.
Tamam Zoroyu yolla abicim. Zoro vs Katakuri Smoothie Cracker 1v3 atarken haber gazetede, Luffynin beklemesi mantıklı mı?

Dragonun ben Reverieye gelip ülke liderlerine seslenmesini falan bekledim. Kamabakkada adam oturmuş yuvarlak masaya gazete okuyor. Yani cidden anormal.

Ivankov umrunda değil hapiste, Kuma umrunda değil. Sistem böyle işlemez. Saboya inanılmaz isindim şu bölümde. Tek başına sirtlaniyor çocuk

Üst üste bölüm gelir de Dragonun bir olayını çizer umarım. Böyle olmaz

Çarşı pazar karışmış. Güzel!

Dünya Toplantısı başlarken Cobra'nın ölümüne %99 ihtimal veriyordum. Büyük ihtimal o ölmüş. Zaten tek ayağını çukurda çizmişti. Merak ettiği şeyler de WG'nin hoşuna gidecek şeyler değildi.
RIP çıplak kral.

Savaş Lordlarının peşine de adam yollamışlar. Sanki her korsanı yakaladınız bir onlar kaldı. Sistem yeni kaldırıldığından dolayı göstermelik olarak yollamışlar. Bence bunların içinde tehlikede olan sadece Hancock. Diğerleri kafasına göre kaçar ama Hancock yeri yurdu belli olduğundan kaçamaz. Coby bir şey yapamaz ama daha güçlü bir ekip geldiğinde de ülkesini savunamaz. Hancock'un durumu ne olacak merak ediyorum.

Manga bir kaç bölüm buradan devam etse fena olmaz. Madem sistem kaldırıldı bu adamların yeni ödülleri falan bir görelim. Buggy sama'nın ödülü ne olacak mesela? :)

Sabo'nun ölümü mevzusu umurumda bile olmadı. En fazla yakalanmıştır.

Eskiden Oda'nın sözlerini falan okuyunca hiç inanmazdım. Artık serinin sonuna yaklaştığımızı bayağı hissediyorum.

Coby Boa hancocka vurulacak. Hedefi Luffy olmaktan çıkıp düşmanı olacak. Aşk üçgeninde Coby Luffyi öldürecek.
Boa Hancock ve Coby mutlu mesut yaşıyacaklar.

Coby'nin potansiyel büyük. Kısa sürede Kor Amiral olmus olacak. Luffy ile eş zamanlı olacağını düşünüyorum. Luffy hep önünde olacağı için Luffy arc sonu Amiral rutbesindeki birine denk olacak demektir.

Coby'nin de ünlü sözü şu olacaktır. ''Hep onu izledim ama asla yetisemedim.''

Tamam Zoroyu yolla abicim. Zoro vs Katakuri Smoothie Cracker 1v3 atarken haber gazetede, Luffynin beklemesi mantıklı mı?

Dragonun ben Reverieye gelip ülke liderlerine seslenmesini falan bekledim. Kamabakkada adam oturmuş yuvarlak masaya. Yani cidden anormal.

Ivankov umrunda değil hapiste, Kuma umrunda değil. Sistem böyle işlemez. Saboya inanılmaz isindim şu bölümde. Tek başına sirtlaniyor çocuk
Bu gereksiz karizma kasmaya girerdi bence. Bu seslenişi her kral ayrı ayrı elçi filan göndererekte yapabilir.

Luffy gider. Luffy'den tayfasını alsan ne anlamı kalır amaçlarının onun için. Ama Sabo ölse de devrim devam etmeli. Sabo ve yanındaki komutanlar yetenekli insanlar. Gidip kaçırabilirler Kuma'yı. İki amiral dahi çıksa sıvışabilirler. Dragon zaten bunu öngörmese ya bunu iptal ederdi ya da daha çok destek gönderirdi. İki amiralin karşılarına çıkması Sabo ve Dragon için hiç beklenmedik bir şey olmazdı ki.

Coby'nin potansiyel büyük. Kısa sürede Kor Amiral olmus olacak. Luffy ile eş zamanlı olacağını düşünüyorum. Luffy hep önünde olacağı için Luffy arc sonu Amiral rutbesindeki birine denk olacak demektir.

Coby'nin de ünlü sözü şu olacaktır. ''Hep onu izledim ama asla yetisemedim.''
Luffy şu an Fuji,Kizaru ya da Green Bull'la kapışsa Luffy yenebilir derim ben bu arada.Geleceği görebilme,üst düzey silahlanma,g4.Daha ne olacak yahu.Meyve uyanışı+kral haki p.upları da yonko ve üstü için olur diye düşünüyorum.

Bu gereksiz karizma kasmaya girerdi bence. Bu seslenişi her kral ayrı ayrı elçi filan göndererekte yapabilir.

Luffy gider. Luffy'den tayfasını alsan ne anlamı kalır amaçlarının onun için. Ama Sabo ölse de devrim devam etmeli. Sabo ve yanındaki komutanlar yetenekli insanlar. Gidip kaçırabilirler Kuma'yı. İki amiral dahi çıksa sıvışabilirler. Dragon zaten bunu öngörmese ya bunu iptal ederdi ya da daha çok destek gönderirdi. İki amiralin karşılarına çıkması Sabo ve Dragon için hiç beklenmedik bir şey olmazdı ki.
Doğru buluyorsan bir şey demiyorum. 2 amirale kaptanim yonko olsa gene guvenmem kaçar diye.

Akainudan bu sebeple nefret edilmesi, canları harcamasina Sabo ölürse normal bakılması enteresan. Korsan yok olsun da çöp asker ölsün yeter diyen Akainudan farkı yok pek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık