Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'ya ihtimal veririm ama diğerlerinin daha Kata'yı net yenip yenemeyeceği belli değil.Bana göre amiral=yonko değil çünkü.
Bana kalırsa belli.Ryou'yu atlıyorum.Kizaru ışık hızında saldırılar yapabiliyor yani geleceği görmenin counterı gibi birşey.Ayrıca Kata Paramecia olduğu için ışınlardan da yara alacak.Yine Logia olsa belki kurtarırdı ama Paramecia belli.Fujitora'nın yeneceğine hiç şüphem yok.

Bence hala Amiral = Yonkou.Eğer olmasaydı zaten dünyann tamamı Yonkoların elinde olurdu

Doğru buluyorsan bir şey demiyorum. 2 amirale kaptanim yonko olsa gene guvenmem kaçar diye.

Akainudan bu sebeple nefret edilmesi, canları harcamasina normal bakılması enteresan
Ben Akainu'dan nefret etmiyorum mesela. Bunu da bir sebep olarak görmüyorum. Burada kaçması muhtemel olan korsanlar çok daha fazla denizci canı yakabilirdi.

O değilde harbi seri sona doğru yaklaştı bir zaman atlaması daha olmaz ise Coby nasıl amiral olacak ki?

Perde mi açılacak acaba gelecek bölüm yoksa devam mı? :hmm:

Aga kaçırma operasyonu bu. Dragon gelirse oraya herkes gelir. Yılanın başı adam.

Tamam ama daha fazlasını her zaman yapabilirler. Aksini söyleyebilmek için bütün amirallerin daha önemli başka işlerle uğraşıyor olması gerek. Kizaru buna da gitmezse ne olacak?
Kaçırdığını düşündüğüm nokta Shichibukai sayısı ve Amiral sayısı.

Bana kalırsa belli.Ryou'yu atlıyorum.Kizaru ışık hızında saldırılar yapabiliyor yani geleceği görmenin counterı gibi birşey.Ayrıca Kata Paramecia olduğu için ışınlardan da yara alacak.Yine Logia olsa belki kurtarırdı ama Paramecia belli.Fujitora'nın yeneceğine hiç şüphem yok.

Bence hala Amiral = Yonkou.Eğer olmasaydı zaten dünyann tamamı Yonkoların elinde olurdu
Sorun şu Yonkoların denizcilere bulaştığı yok.Yonkolara bulaşmak isteyen denizciler.2 yonkonun ittifak yaptığını görünce ağzı kulaklarına varan adamlar bunlar.Kata amirallere yenilebilir bunda sıkıntı yok.Kizaru ışık hızında değil bu arada.Ki Katakuri oldukça hızlı birisi.Luffy geleceği görmeye başladıktan sonra Snakeman açıp kendisine anca vurabilmeye başladı.Ama gidipte Mihawk,Kata,Dof,Weevil gibi adamları yenmesi için amiralden çok daha güçsüz adamları yollayamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık