Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani Shusui aslında sinifsiz ve alt class olup karartinca mi 21 yapmış gibi olacak? Ya da Mihawkun kılıcı 21di Mihawk 12ye soktu gibi karartarak.

O halde Wado da 12 olacaktır ileride. Ben hepsi sabit sanıyorum.
Benim de aklıma direkt bu geldi. Shusui muhtemelen en iyi 21'den bile değildi o zaman. Ryuma yine yükseldi. :D

Son spoilerlarla artık iyice kesinleşti. Bak kara kılıç olursa karşılaştıralabilir diyor. Demek ki şuanki tüm En İyi 12'lerle hiçbir şekilde diğerleri kıyaslanamaz.

Bu arada Shusui acaba şu an en iyi 12'lerle karşılaştırılacak seviyede mi yoksa olduğu 21'e kara kılıç olduktan sonra mı çıktı?

Her kılıç , kara kılıç olabilir demek her kara kılıç aynıdır demek değilmiş demek ki.:D

Big Mom'ın niçin Kaido ile ittifak yaptığını anladık, Zoro'yu artık yonkoudan aşağısı kesmez, bizim taraf çok güçlü oldu.

Kaido-nun yarası hakkında kılıç lanetleri sayesinde açıldığı fikri çok mantıklı geliyordu yarayı enma ile denjiro açtı diyordum ayrıntılara girmicem ama olay Oden-in öldürme iç güdüsüyle enma sayesinde bütün hakisini salarak o yarayı açmasıyla sonuçlandıysa bunun sonunda yorgun düşen oden-i yakalayıp idam etmişlerdir falan pişman

Biraz daha zorlarsak Zoro nerf yemiş olacak herhalde. Adamın elinde resmen şimdiye kadar görmediğimiz bir etkiyi yaratan kılıç var hala daha Shusui'den kötüdür çünkü o Ryuuma'nın muhabbeti yapılıyor. Ryuuma çok büyük adammış ki bu kadar büyük bir etki yaratmayan kılıcıyla (gördüğümüz bildiğimiz kadarıyla) yeri göğü inletip bulunduğu dönemin zirvesine çıkmış. Adamın kılıç ustalığına olan saygım arttı bu bölümden sonra. Oda şu an seriye öyle saçma bir mekanik soktu ki kılıç ustalarına sempati besleyen adamların rahatsız olması kadar doğal bir şey yok. Kılıcın etkisini yalandan değersizleştirmek yerine Oda'ya sallayın bari anlamı olsun *******. Enma, Zoro'nun hakisini sadece emcüklemekle kalmıyor bildiğin tek bir noktada topluyor. Zoro'nun iradesinin her bir zerresinin tek bir kılıçta toplanması demek adamın daha önce çıkartamadığı kadar büyük bir gücü bir anda açığa çıkarması demektir. Güç gene Zoro'nun gücü ama tekniği kullanabilmesini sağlayan şey kılıç. Bariz bir şekilde çok daha güçlü saldırılar yapabilecek artık adam. Biz bir şeyleri yanlış anlamadıysak ve durum bundan ibaretse, bu tarz kılıçlarla ortamlara akan kılıç ustaları kimseye caka satmasın bu saatten sonra.

Ulan işin çok daha kötü bir boyutu var, Enma'nın Zoro'dan çektiği haki b.hakinin bir üst kullanımıysa eğer Oda en sevdiği evladına torpilin kralını geçmiş demektir. Neyse inşallah biz yanlış anlamışızdır muhabbeti.

Shusui, kara olunca seviye atlamamış mı yani ? @William cutting

Benim düşündüğüm şey ile ilgili bilgi vermişler anladığım kadarıyla eğer Shusui, kara oldu diye 21'lik olmadıysa, Shusui>Enma olur eğer kara kılıç oldu diye 21'lik olduysa o zaman eşitler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık