Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'a pek gerekte yokmuş hani o tayfayı bıraksan Kk zaten olurmuş.Tayfa tayfa deg il yıldızlar topluluğu.
Haksız rekabet var Rayleigh'i kim karşılıyor derken Oden çıktı birde.

Oden'de kral haki çıktıkdan sonra Rayleigh, Shanks seviyesi olduğu belliydi.Smoker'in söylediği gibi yenilmesinde katakulli var zaten.

Arkadaşlar, erken konuşmak istemiyorum ama; Oden, Kaido'yu kestiği halde, bu ülkenin en büyük efsanesi ve Sword God'u Ryuma. Hatırlatmak istedim. :D
Oden'i hain olarak gösterip idam etmişler. Her yerden silmisler adamı. Kaido ile Orichi birlikte kuyusunu kazmışlar. Hem dahili hem harici düşmanlar ile ancak ayağını kaydırmışlar.

Oden isminin söylenmesi bile suç sayılıyor please.

Oden'i hain olarak gösterip idam etmişler. Her yerden silmisler adamı. Kaido ile Orichi birlikte kuyusunu kazmışlar. Hem dahili hem harici düşmanlar ile ancak ayağını kaydırmışlar.
Doğrudur da benim dediğimle ne alakası var? Gyukimaru, Kinemon falan bilmiyor mu sanki Oden'i? Ryuma'nın, Oden'den üstün olduğu kesin bence.

Ben de onu düşünüyordum biliyor musun? :D Ancak tabii henüz erken. Bir görelim bakalım. :D

Ryuma çok iyi be. Oden reis de sağlam çıktı, güzel. :D
Adamın siluet şeklinden neden bir türlü kurtulmadığını da anlarız bu bölümle. Demek önce şişirmesi gerekiyormuş xD

Oden olayını intikam mevzusuna çevirirse muhtemelen son vuruş Enma'dan gelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık